Byli poszukiwani przez sąd. Wpadli w ciągu pięciu dni

0
zdjęcie poglądowe
Sześć osób poszukiwanych przez sądy zostało ujętych przez ostrowską policję w ciągu pięciu dni. Osoby te miały do odbycia karę pozbawienia wolności. Funkcjonariusze zatrzymali także osobę nieletnią oraz zaginioną, która była poszukiwana przez rodzinę. Wpadł także 26-latek przy którym znaleziono narkotyki.

Ostrowscy policjanci w ciągu pięciu dni zatrzymali sześć osób, które były poszukiwane przez sądy do odbycia kary. Wśród tych osób była jedna kobieta. Oprócz tego funkcjonariusze zatrzymali także poszukiwaną 16-latkę, która nie powróciła do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. – Odnaleziono także 34-letniego mężczyznę, którego zaginięcie zgłosiła rodzina – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Zatrzymano także 26-letniego powiatu pleszewskiego, który posiadał sobie narkotyki: 10 tabletek Ecstazy, amfetaminę oraz MDMA.

W ciągu roku funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim poszukują nawet kilkaset osób oraz zatrzymują poszukiwanych również przez inne jednostki Policji, Prokuratury i Sądy z całego kraju, jeżeli poszukiwani akurat przebywają na terenie powiatu ostrowskiego. Wśród nich są niebezpieczni przestępcy wobec, których wydano listy gończe, czy europejskie nakazy aresztowania.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick