Byli na bakier z prawem? Napastnikom pobrano krew do badań

0
zdjęcie poglądowe
Pojawia się coraz więcej ustaleń policjantów dotyczących sprawców zabójstwa, do którego doszło w niedzielę w Pleszewie. Okazuje się, że większość z nich była już wcześniej notowana. Od napastników pobrano także krew do badań na obecność narkotyków. Śledczy czekają na ich wyniki. Mężczyźni w wieku od 16 do 22 lat są sukcesywnie dowożeni do Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim na przesłuchanie.

W nocy pleszewska policja zatrzymała pięciu młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie podwójnego zabójstwa w niedzielne południe w Pleszewie. Zginęło 35-latek oraz 51-latek z powiatu pleszewskiego. Zatrzymani są w wieku od 16 do 22 lat. Są sukcesywnie dowożeni do Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim na przesłuchanie.

CZYTAJ NA TEMAT ZABÓJSTWA: 

Jak informuje pleszewska policja, zatrzymani mężczyźni byli na bakier z prawem i już wcześniej byli notowani. – Chodzi o uszkodzenia ciała i mienia. Jeden z nich był też notowany za posiadanie narkotyków i kierowanie pod ich wpływem – mów st. asp. Monika Kołaska, oficer prasowy KPP w Pleszewie.

Od podejrzanych pobrano krew do badań na obecność narkotyków. Śledczy czekają na ich wyniki. Wiadomo też, że w trakcie zatrzymania ich przez policję, jeden był pod wpływem alkoholu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick