Był poszukiwany trzema listami gończymi. Wpadł w ręce policji

4
Fot. Pixabay
Trzy lata może spędzić w więzieniu 46-letni mieszkaniec Pleszewa, który od 2012 roku ukrywał się przed policją. Poszukiwany był trzema listami gończymi wystawionymi przez Sąd Rejonowy w Świdnicy. Okazało się, że przebywa on na terenie Wielkiej Brytanii.

46-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na różne sposoby. Jednym z nich było zmienienie nazwiska. Mimo tego pleszewscy funkcjonariusze przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Poznaniu ustalili miejsce pobytu poszukiwanego. Mieszkał on w Wielkiej Brytanii. – Ma on na swoim koncie udział w zorganizowanej grupie przestępczej, posiadanie środków odurzających, ich udzielanie i wprowadzanie do obrotu, a także kilkakrotne kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów – informuje asp. Monika Kołaska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie.

Mężczyzna został sprowadzony do Polski i przebywa teraz w Areszcie Śledczym w Warszawie. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara ponad trzech lat pozbawienia wolności.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • A czy Wielkopolska to tylko Ostrów Wielkopolski? Pleszew według Ciebie w jakim województwie się znajduje? Nazwa tego portalu informacyjnego mówi sama za siebie wlkp24.info

    • Do Mery:
      Ile wiadomości z Piły czy innego Wyrzyska tu przeczytałaś? Nazwa jak widać nie jest adekwatna do realiów. 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick