DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Był pijany i miał przy sobie niedozwolone substancje. Zatrzymano go przy siedzibie OSP

23-letni Ukrainiec został zatrzymany po tym, jak znaleziono u niego niedozwoloną substancję. Na tym jednak nie koniec jego kłopotów.

zdjęcie poglądowe

CZYTAJ TEŻ: Potrącenie na przejściu dla pieszych. Kobieta w szpitalu

Policjanci zatrzymali w okolicach siedziby OSP Kraszewice Ukraińca, który – jak wskazywało podejrzenie – mógł posiadać przy sobie środki odurzające. Po dotarciu we wskazane, miejsce znajdowały się tam trzy osoby. Wszystkie zostały wylegitymowane. Byli to obywatele Ukrainy. – Podczas kontroli osobistej u jednego z nich, 23-latka, ujawniono woreczek foliowy z zawartością suszu koloru zielono-brunatnego.  Z uwagi na powyższe mężczyznę zatrzymano i doprowadzono do Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie, gdzie w toku dalszych czynności, przeprowadzono test potwierdzający, że znaleziona substancja to środek odurzający w postaci marihuany o wadze 0,86 gram – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

Mężczyzna został też przebadany alkomatem. Miał niespełna 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozytywny wynik dał również test na zawartość środków zabronionych w organizmie. Mężczyznę umieszczono w policyjnym areszcie do dyspozycji prokuratora – dodaje.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz