Był fizjoterapeutą w szpitalu w Wolicy. Przegrał z COVID-19

6
Fot. Szpital w Wolicy
Miał zaledwie 44 lata i jeszcze w październiku rehabilitował pacjentów szpitala w Wolicy. Andrzej Łakomiak przegrał walkę z COVID-19. O śmierci młodego fizjoterapeuty poinformowała dyrekcja placówki pod Kaliszem. Rodzinie i przyjaciołom składamy szczere wyrazy współczucia.

Andrzej Łakomiak miał zaledwie 44 lata, a z COVID-19 walczył do samego końca. Jeszcze w październiku pracował przy chorych na Oddziale Rehabilitacyjnym szpitala w Wolicy. Był ulubieńcem pacjentów, określany mianem najlepszego rehabilitanta. Koronawirusem zakaził się w listopadzie. W szpitalu w Wolicy przebywał zaledwie kilka godzin, bardzo szybko został przetransportowany do szpitala w Poznaniu.

Z COVID-19 walczył kilka tygodni. Niestety, przegrał walkę. Informacja o śmierci 44-latka dotarła w czwartek, a przekazała ją dyrekcja szpitala w Wolicy. „Cały szpital pogrążony jest w głębokiej żałobie, na budynku wywieszone zostaną flagi z kirem. Są takie momenty w naszej pracy, że brakuje słów, by wyrazić swój ból czy żal. Przyglądanie się radości uzdrawiania innych, ale i ostatnim chwilom ich życia, wpisane jest w nasz trudny zawód. Pandemia doświadcza nas każdego dnia” – czytamy w mediach społecznościowych.

Rodzinie oraz przyjaciołom zmarłego Andrzeja Łakomiaka przekazujemy szczere wyrazy współczucia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Andrzejku bez ciebie Wolica, a było z wami tak super i wesoło ,chciało się do was przyjechać bo byliście ciepłem tego miejsca ,wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych ,ile takich super ludzi przez to wirusowe go..musi umrzeć ,😢🔥

    • Czyjaś tragedia nie powinna być powodem do srania mądrościami. Kondolencje dla rodziny.

    • Wiele osób umiera. Nie tylko na wirusa. Nowotwory , raka itd. Służba zdrowia działa teraz tak A nie inaczej. Mój ojciec rok czeka na zabieg. Odwolywany miał już kilka razy. Ma czekać na tel. A czy się nie zmieni to coś kto to wie.

  2. Wspaniały wesoły u
    śmiechnięty kochający ptaki i wiewiórki Umiejący cieszyć się gdy jego pacjenci się cieszyli potrafił dodać otuchy potrzebującym Będziemy go pamiętać

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick