Bronisław Komorowski: „Z przysięgą prezydenta jest jak z przysięgą żołnierską”

14
Bronisław Komorowski, były prezydent RP po raz kolejny odwiedził Ostrów Wielkopolski. Jako pewnego rodzaju "mentor" odwiedza wiele polskich miast i - najogólniej ujmując - rozmawia o Polsce z Polakami. Obecnie Bronisław Komorowski jest prezesem pozarządowej Fundacji "Instytut Bronisława Komorowskiego", ale czy jest szansa na to, że powróci na najwyższe szczeble polskiej polityki? Zapytaliśmy.

Bronisław Komorowski w Ostrowie Wielkopolskim gościł na zaproszenie Klubu Obywatelskiego. Co kilka miesięcy w ostrowskim „n-klubie” pojawia się osoba, z którą mieszkańcy mają szanse rozmawiać o szeroko rozumianej polityce.

Tym razem sala „-n-klubu” dosłownie pękała w szwach, dyskusja była dynamiczna, padało wiele pytań. Spotkanie rozpoczęło się od tematu łamania Konstytucji i praworządności. Poźniej dyskutowano też o tym czego oczekują od polityków młodzi ludzie, czy lewica ma jeszcze szansę powrócić na szczyt areny politycznej, było też o tolerancji i szacunku między politykami.

Bronisław Komorowski udzielił telewizji Proart wywiadu. Będzie można zobaczyć go w najbliższą niedzielę na antenie stacji. Krótki fragment rozmowy w załączeniu.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

    • Jeden człowiek pod kilkoma postaciami tu wypisuje te brednie. Sala była pełna, świry nie dotarły, było kulturalnie, spokojnie.

    • Bezczelny chamie, piszesz anonimowo więc i podobnie możesz przeczytać opinię o sobie.

  1. do dziennikarz nie trzeba być (może coś zginąć) aby widzieć te tłumy ,takie same jak na ,,paradzie” ………..

    • Widać różnicę pomiędzy pracą dziennikarzy z Proartu a tzw dziennikarzem Markiem R. siedział na spotkaniu, łaził z mikrofonem próbując podsłuchiwać, a w końcu wysmażył jakieś g..o bez sensu. Zwykły prostak bez polotu.

  2. PO pokażcie rozwiązania programowe jak ułatwić życie zwykłych obywateli, a nie banialuki o naruszeniach konstytucji gadacie!

    • Jak można komuś, kto uważa że naruszanie, łamanie konstytucji to banialuki tłumaczy cokolwiek. Żeby tłumaczyć, trzeba wiedzieć, że odbiorca przyswaja cokolwiek poza kasą. Radosnego grilla w sobotę życzę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick