DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Bronisław Komorowski przyjedzie do Ostrowa. Będzie także naczelny Gazety Wyborczej

Bronisław Komorowski, a także Adam Michnik oraz prof. Andrzej Friszke przyjadą do Ostrowa i będą gośćmi debaty senackiej, która odbędzie się najbliższy wtorek (30 maja) w ostrowskiej Synagodze. Spotkanie organizuje Ewa Matecka, senator pochodząca z naszego regionu oraz Tomasz Grodzki, Marszałek Senatu.

Fot. Archiwum Kancelarii Prezydenta RP

Ostrowska debata senacka odbędzie się pod hasłem „Kultura debaty publicznej w kluczem do społeczeństwa obywatelskiego”. Swoją obecność potwierdzili Bronisław Komorowski, były prezydent RP, Adam Michnik, redaktor naczelny „Gazety Wyborcze” oraz prof. Andrzej Friszke, historyk i członek Polskiej Akademii Nauk. Spotkanie jest organizowane przez Ewę Matecką, senator pochodzącą z Ostrowa Wielkopolskiego oraz Tomasza Grodzkiego, Marszałka Senatu.

Debata senacka odbędzie się 30 maja o godzinie 18.00 w ostrowskim Forum Synagoga. Wstęp jest wolny.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • M
  myślący

  środa, 24 maja, 2023

  Kiedy ktoś nowy, ktoś z pomysłem, a nie w kółko te same twarze ludzi, którzy powinni już myśleć o emeryturze, a dać pracować i rozwijać się młodym? Jak to ma być alternatywa dla patosocjali pisu to nie wróżę sukcesu…

  Odpowiedz
 • K
  KOD

  środa, 24 maja, 2023

  Super sama elyta należy powitać godnie z wielkim ,,bulem” jak trzeba to z dechą, nie zapomnijmy o zabraniu koperty. Nie zapomnijmy o bracie Stefanie.

  Odpowiedz
 • A
  antek

  środa, 24 maja, 2023

  Polski żołnierz to i na wrotach od stodoły poleci jak będzie trzeba, to Komorowskiego słowa.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz