Brakuje rąk do pracy. Urzędy ogłosiły nabory na wolne stanowiska!

3
Cztery wolne miejsca pracy w czterech różnych instytucjach na terenie naszego regionu. Niemalże w tym samym czasie urzędy ogłosiły nabory na różne stanowiska.

W Urzędzie Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim trwa nabór na stanowisko do spraw księgowości w Referacie Oświaty – dokumenty należy składać do 11 lutego. Urząd Miejski w Krotoszynie chętnie przyjmie stażystę. O to stanowisko aplikować można trochę dłużej, bo do 22 lutego. Potrzebny jest również stażysta w Muzeum Regionalnym w Jarocinie. Na dokumenty czekają tam do 7 lutego.

12 lutego upływa natomiast termin składania dokumentów na wolne stanowisko ds. inwestycji gminnych i programów rozwojowych w Referacie Inwestycji i Rozwoju Lokalnego Urzędu Gminy Gizałki.

Od przyszłych stażystów wymaga się tego, aby posiadali wykształcenie minimum średnie. Ich dodatkowym atutem będzie dobra znajomość komputera. Ważne, aby były to osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowych Urzędach Pracy. Podobne wymagania co do wykształcenia stawia Urząd Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim. Kandydat ubiegający się o pracę w księgowości musi mieć nieposzlakowaną opinię, dobrze jeśli pracował już w księgowości budżetowej i posiada umiejętność pracy w zespole. Nieco wyższą poprzeczkę co do wykształcenia postawił Urząd Gminy w Gizałkach. Tutaj kandydat ubiegający się o stanowisko w Referacie Inwestycji i Rozwoju Lokalnego musi posiadać wykształcenie wyższe techniczne lub humanistyczne bądź odbywać studia na tych kierunkach.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick