Brakuje niespełna 100 tysięcy złotych! Ratujmy życie Maksia Mareckiego

5
archiwum prywatne Maksia Mareckiego
Maksia Mareckiego nie trzeba Wam przedstawiać. Ten 8-latek z Ostrowa Wielkopolskiego to prawdziwy wojownik. Dzielny chłopiec od pięciu lat walczy z najtrudniejszym do pokonania, dziecięcym nowotworem - neuroblastomą IV stopnia. Brakuje niespełna 100 tysięcy złotych, by zebrać potrzebną kwotę. Pieniądze są niezbędne do dalszego leczenia chłopca w Barcelonie oraz zakupu szczepionki przeciwko wznowie.

Maksiu Marecki z Ostrowa Wielkopolskiego ma zaledwie 8 lat, a jego życie to prawdziwa walka o powrót do zdrowia. Od 2017 roku walczy z neuroblastomą, jednym z najgroźniejszych dziecięcych nowotworów.

Choroba jest przebiegła i nie odpuszcza. Chłopiec walczy z drugą wznową oraz z przerzutami… Podczas pierwszej zbiórki na immunoterapię przeciwciałami w Barcelonie nie zawiedliście – udało się uzbierać potrzebną kwotę pieniędzy, a chłopiec jest pod opieką hiszpańskich lekarzy.

AUKCJE DLA MAKSIA

Potrzebne są jednak pieniądze na dalsze leczenie chłopca oraz na podanie szczepionki, która ma zapobiec kolejnej wznowie. Taka możliwość pojawiła się w Stanach Zjednoczonych. „Neuroblastoma 5 lat depcze nam po piętach. Codziennie się martwimy, czy uzbieramy na szczepionkę. Ciągły strach, niepewność… Kochani pomóżcie nam zakończyć tę zbiórkę… PROSIMY WAS!” – apelują rodzice na stronie zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI DLA MAKSIA MARECKIEGO ZNAJDZIECIE TUTAJ

W mediach społecznościowych pojawił się poruszający filmik, w którym mama Maksia oraz wolontariuszki apelują o pomoc w zbiórce…

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. ❌❌ Pomóż nam zakończyć tę zbiórkę 🙏🙏
  SIEPOMAGA.PL/ZYCIE-MAKSIA

  Do celu już tak niewiele brakuje, jednak to wciąż prawie 1️⃣0️⃣0️⃣tys. zł… Dla Maksia i jego rodziny nieosiągalna kwota.

  Wpłać choć drobną cegiełkę
  Udostępnij zbiórkę
  Wyślij SMS
  👉👉👉 NR: 75365
  👉👉👉 TREŚĆ: 0039180
  Koszt 6,15 zł ( w tym VAT )

  Pomóż uratować życie ❤️

 2. To jest skandal co ten rząd wyprawia, na szpitale i urządzenia do badań od lat zbiera Owsiak i wyposaża szpitale, na chore dzieci z cieżkimi chorobami , rząd nie dał grosza , potrzebne są zbiórki ,skandal zwykłych ludzi , aby ratować zdrowie małych dzieci , co ten rząd wyprawia ,ale sobie , milionowe nagrody , premie ,wysokie pensje. na to kasę rząd ma , nigdy juz na PIS nie zagłosujemy . to co ten rzad wyprawia , jeden wielki skandal .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick