Bosacka: „Chleb na zakwasie i ogórek małosolny to jest pełnia szczęścia”

0
Katarzyna Bosacka zna chyba etykiety wszystkich produktów spożywczych w Polsce, a to z powodu prowadzonych przez nią programów i działalności edukacyjnej na temat zdrowego żywienia. W swoich programach, między innymi popularnym "Wiem, co jem" doradzała i wyjaśniała, jak robić zakupy, by jeść zdrowo i nie dać się "naciągać" na małowartościową żywność. Już w niedzielę o 14.40 na antenie Telewizji Proart wywiad z Katarzyną Bosacką.

Jest autorytetem nie tylko z powodu ciekawego sposobu prowadzenia programów telewizyjnych na temat zdrowego jedzenia, ale przede wszystkim dlatego, że swoje opinie i rady opiera na badaniach, doświadczeniach, konsultacjach z naukowcami w zakresie żywienia. Katarzyna Bosacka lubi rozmawiać o jedzeniu, bo jest ono – jak sama mówi – jej pracą, ale i wielką pasją.

W specjalnym wywiadzie w Telewizji Proart opowiadała, czym dla niej jest jedzenie, dlaczego sami siebie trujemy małowartościowym jedzeniem, a także o tym, czy zdecyduje się kiedyś otworzyć własną restaurację. Przede wszystkim jednak promowała lokalne produkty, wielokrotnie powtarzając, jak ważne jest wspieranie lokalnej gospodarki, ale i po prostu wybieranie produktów od naszych „sąsiadów”, które są najzdrowsze.

„Wywiad z… Katarzyną Bosacką” zobaczycie tylko na antenie Telewizji Proart. Premiera w najbliższą niedzielę o 14.40, powtórki w poniedziałek o 8.40 i 23.40, we wtorek o 12.40 i 22.10 oraz w środę o 15.30. Szczegółowy program telewizyjny znajdziecie też na www.tvproart.pl.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick