Bomba w ostrowskiej komendzie? Ewakuowano budynek policji

1
Fot. Google Maps
Informację o podłożeniu bomby w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim otrzymali strażacy z miejscowej jednostki. Ewakuowano 36 osób. Na miejsce wysłano cztery zastępy, a pirotechnik przeszukał budynek. Bomby jednak nie znaleziono.

„Bomba w komendzie policji w Ostrowie”. Informację o takiej treści otrzymali strażacy, którzy czterema zastępami udali się na miejsce. – Nasze działania polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, a więc w tym przypadku komendy. Nikt nie ucierpiał – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Ewakuowano 36 osób. Tylko tylu pracowników znajdowało się w środku, ponieważ w tym samym czasie, kiedy wpłynęła informacja o podłożeniu bomby, trwało święto policji i większość funkcjonariuszy znajdowało się w innym rejonie miasta.

– Policja będzie prowadzić czynności wyjaśniające w związku ze zgłoszeniem fałszywego alarmu bombowego – podkreśla st. sierż. Małgorzata Łusiak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick