Bójka pod lokalem, w którym rewolucję przeprowadza Magda Gessler

3
Zdjęcie poglądowe | policja.pl
We wtorek około godz. 22.00 doszło do bójki pod lokalem gastronomicznym przy ul. Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejsce wezwano policję, która obezwładniła jednego z agresorów i przewiozła na komendę. Jak się okazało, był to lokal, w którym Magda Gessler kręci kolejny odcinek programu "Kuchenne rewolucje".

Czterech agresywnych mężczyzn próbowało wejść do lokalu gastronomicznego przy ul. Gorzyckiej, w którym znajdowała się Magda Gessler oraz ekipa telewizyjna realizująca program „Kuchenne rewolucje”. – Około godz. 22.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze. Jak wstępnie ustalili policjanci, doszło do nieporozumienia ponieważ chcieli oni wejść do środka, a pracownicy ochrony nie chcieli ich wpuścić – informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Funkcjonariusze wylegitymowali całą czwórkę, a jednego z krewkich mężczyzn obezwładnili i  zabrali na komendę, gdzie trwa ustalanie dokładnych okoliczności zajścia. Jego zachowanie wskazywało, że mógł być pod wpływem alkoholu.

CZYTAJ: Magda Gessler ponownie w Ostrowie!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Wiedziałam, że jak się faceci dowiedzą o tym, że Godzilla przyjedzie do Ostrowa, to się o nią pobiją.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick