“Bociani raport” wraca do Telewizji Proart. Premiera już dzisiaj

1
Kamery na bocianich gniazdach w Lewkowie, Raszkowie i Przygodzicach to doskonały sposób na śledzenie poczynań ptaków bez wychodzenia z domu. Miłośnicy przyrody podkreślają, że dzięki internetowemu podglądowi obserwowane ptaki się nie płoszą tak, jak to bywa, gdy chcemy obejrzeć je na łonie natury. Od dzisiaj będziemy dla Państwa przygotowywać cotygodniowy "Bociani Raport".

Przygodzice, Raszków i Lewków to miejscowości, do których od lat przylatują bociany. Mają tam swoje gniazda i to właśnie w nich rozgrywa się codzienne bocianie życie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że ptasie poczynania można za pośrednictwem portalu bociany.tv śledzić je 24 godziny na dobę.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Swoją drogą dobrze, że bociany nie mają prawa do wizerunku, bo nie wiadomo, czy spodobałoby im się to, że internauci podglądają je np. podczas intymnych czynności. I właśnie takie kluczowe dla życia bociana momenty będziemy dla Państwa odnotowywać w programie „Bociani raport”.

CHCESZ OBEJRZEĆ BOCIANY NA WLKP24.INFO? KLIKNIJ TUTAJ

Kiedy w tym roku pojawi się pierwsze jajo w gnieździe? Jakie imiona będzie miało bocianie potomstwo? To wszystko i wiele więcej zobaczą Państwo w każdą środę tuż po Wydarzeniach.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick