Bociani mural powstaje w Ostrowie [ZDJĘCIA]

3
Wielki bocian pojawił się na ścianie jednej z kamienic przy ul. Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim.

Bociani mural powstaje na ścianie kamienicy przy ul. Raszkowskiej 45 i budzi spore zainteresowanie wśród mieszkańców. Większość muralu jest już gotowa. Jeśli chodzi o ptaka, będzie on jeszcze bardziej widoczny i okazały, kiedy zostanie pomalowany jego dziób.

W związku z nadejściem wiosny, do Polski wróciło już mnóstwo bocianów, a wraz nimi na antenę Telewizji Proart powrócił „Bociani raport”, w którym prezentujemy codzienne życie tych ptaków. Można go oglądać w każdą środę po Wydarzeniach o 17.20, 20.00 i 22.30.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Wreszcie ! murale to fantastyczny sposób na szare wielkie ściany w miastach. Zamiast wydawać kasę na plakaty (mikroskopijne wymiary literatów ostrowskich na witaczach) (samochodem śmigając obok trudno jest docenić plakat i jego przesłanie). To mural jest dobrym miejscem na umieszczenie symboli związanych z miastem. I na pewno nie będzie to żadna profanacja. Kiedyś w necie znalazłam jakie fantastyczne murale są np.w Białymstoku-dziewczynka podlewająca kwiaty. Piękny! Ale taki mural musi być wykonany przez artystę , jeśli ma zachwycić. Bocian ładny i ciekawy, a kto jest jego autorem?/projektantem? Z niecierpliwością oczekiwałabym kolejnych kolorowych ścian w mieście.

  2. Bardzo dobry pomysł. Bocian też się nieźle zapowiada (skoro jeszcze ma mieć kolor na dziobie i jak rozumiem na nogach). Powodzenia 😀

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick