BMW w rowie. Utrudnienia na obwodnicy Nowych Skalmierzyc

3
Samochód marki BMW dachował, a następnie zatrzymał się w rowie. Do zdarzenia doszło ok. 11.20 na obwodnicy Nowych Skalmierzyc. Osoba podróżująca pojazdem została zabrana do szpitala. Ruch odbywa się wahadłowo.

Jak informuje nasz Czytelnik, na obwodnicy Nowych Skalmierzyc doszło do dachowania. Auto zatrzymało się w rowie i występują utrudnienia w ruchu. Doniesienia potwierdzają służby, które podkreślają jednocześnie, że w zdarzeniu ucierpiała osoba jadąca BMW. – Na miejsce wezwano trzy zastępy straży z powiatu ostrowskiego oraz dwa z Kalisza, a także zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowaną osobą – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Strażacy zabezpieczają miejsce dachowania. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w zdarzeniu miało wziąć udział także auto ciężarowe. To w jego tył miała uderzyć osobówka, co w konsekwencji doprowadziło do wypadnięcia z drogi i dachowania. Policja wyjaśnia okoliczności, w których doszło do zdarzenia. – W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło ok. 11.20.

Fot., wideo: Czytelnik

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. 22
    2

    szybciej, szybciej, szybciej…. bede 2 minuty wczesniej u celu… tak kończy się brak wyobraźni… obwodnica Skalmierzyc pełna jest niestety oszołomów….

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick