DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

BMW w rowie. Utrudnienia na obwodnicy Nowych Skalmierzyc

Jak informuje nasz Czytelnik, na obwodnicy Nowych Skalmierzyc doszło do dachowania. Auto zatrzymało się w rowie i występują utrudnienia w ruchu. Doniesienia potwierdzają służby, które podkreślają jednocześnie, że w zdarzeniu ucierpiała osoba jadąca BMW. – Na miejsce wezwano trzy zastępy straży z powiatu ostrowskiego oraz dwa z Kalisza, a także zespół ratownictwa medycznego, który zajął się poszkodowaną osobą – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Strażacy zabezpieczają miejsce dachowania. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w zdarzeniu miało wziąć udział także auto ciężarowe. To w jego tył miała uderzyć osobówka, co w konsekwencji doprowadziło do wypadnięcia z drogi i dachowania. Policja wyjaśnia okoliczności, w których doszło do zdarzenia. – W tej chwili ruch odbywa się wahadłowo – wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Do zdarzenia doszło ok. 11.20.

Ta informacja powstała dzięki naszemu Czytelnikowi. Jesteś świadkiem zdarzenia? Poinformuj nas o tym na redakcja@wlkp24.info, fb.com/wlkp24 lub zadzwoń na 661 997 997. Jesteśmy też na WhatsAppie i Signalu.

Fot., wideo: Czytelnik

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • O
  ona_z_wyobraznią

  czwartek, 29 października, 2020

  szybciej, szybciej, szybciej…. bede 2 minuty wczesniej u celu… tak kończy się brak wyobraźni… obwodnica Skalmierzyc pełna jest niestety oszołomów….

  Odpowiedz
 • D
  Dresiara

  czwartek, 29 października, 2020

  Bmw i wszystko w temacie

  Odpowiedz
 • C
  Czytelnik

  czwartek, 29 października, 2020

  Autor nagrania się popisał używając telefonu podczas jazdy dobrze że sam nie wjechał do rowu…

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz