BM Slam Stal z nowym zawodnikiem. Holt z kontraktem

2
Piątek był ostatnim dniem okienka transferowego w koszykarskiej, męskiej ekstraklasie. No i sternicy BM Slam Stal wspólnie z trenerem Emilem Rajkovićem w tym dniu postanowili jeszcze wzmocnić skład swojej drużyny. Kontrakt ze ,,Stalówką" podpisał Stephen Holt. To 26-letni zawodnik występujący na pozycji rzucającego obrońcy, bądź rozgrywającego. Zakontraktowanie tego zawodnika ma być zabezpieczeniem dla drużyny w przypadku niespodziewanych kontuzji. Przed ostrowianami decydujące mecze w rundzie zasadniczej i walka o medale w fazie play off. Holt trafia do Ostrowa Wlkp. po występach w Australii. W piątek został zgłoszony do rozgrywek. Teraz jedynie władze ligi oczekują listu czystości z Antypodów, co będzie potwierdzeniem zawodnika do gry w Polsce.

Stephen Holt jest absolwentem uniwersytetu Saint Mary’s, który ukończył w 2014 roku. Zawodową karierę rozpoczynał od gry w amerykańskiej lidze NBDL, będącej zapleczem NBA. W sezonie 2015/2016 trafił po raz pierwszy do Australii. Później występował w jednej z najmocniejszych lig w Europie, hiszpańskiej ACB. Najpierw był zawodnikiem drużyny z Andorry. Później grał w Saragossie. W poprzednim sezonie zdobył za to mistrzostwo Czech z CEZ Nymburk.

Teraz Stephen Holt występował w Australii. Rozegrał 28 meczów w drużynie Brisbane Bulletts. Tam w grze spędzał średnio 27 minut, zdobywając w tym czasie na poziomie prawie 10 punktów.

Foto: eurohoops.com

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Ważne , że nie w blokach i domach ! Tak czy inaczej chyba to dobry ruch i wygląda na to ,że właściciel ma kasę i zna się nie tylko na bykach !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick