Błaszczyk: „Rozważam wystartowanie w nadchodzących wyborach” – kulisy odwołania wiceburmistrza

6
Wczoraj Bożena Budzik, burmistrz Nowych Skalmierzyc poinformowała o odwołaniu ze stanowiska swojego zastępcy Pawła Błaszczyka. Odwołanie ma tryb natychmiastowy, a sama burmistrz nie zamierza szukać nikogo na jego miejsce.

Na oficjalnej stronie Urzędu Gminy i Miasta Nowe Skalmierzyce pojawił się oficjalny komunikat. – Dotychczasowy zastępca niedostatecznie koordynował i nadzorował wcześniej rozpoczęte projekty inwestycyjne, co skutkowało nie tylko niskim poziomem wykonania wydatków majątkowych, ale i wprowadzało chaos decyzyjny i organizacyjny w nadzorowanych referatach – czytamy.

Udało nam się skontaktować z Pawłem Błaszczykiem i poprosiliśmy o skomentowanie sprawy odwołania go ze stanowiska. – Uważam, że powód mojego odwołania jest krzywdzący. Nie zgadzam się z Panią burmistrz, która twierdzi, że nie wywiązywałem się ze swoich obowiązków. Rozważam wystartowanie w nadchodzących wyborach i to też mógłby być jeden z powodów mojego odwołania – twierdzi były wiceburmistrz.

Bożena Budzik informuje, że do końca kadencji nie będzie powoływała na tę funkcję innej osoby. Obowiązki zostaną podzielone wśród współpracowników.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Brawo Błaszczyk za odwagę!
    W kampanii wyjdzie pewnie nie jedno.
    Sprawdzimy kto jaki ma system wartości i jakim jest człowiekiem.

  2. I dobrze zrobiła bo to co się dzieje w inwestycjach i wgl to jest wstyd skandal i kpina nie ma kto zarządzać i pilnowac wykonywania inwestycji , trybuny na stadionie 3 razy rozbierane i montowane od nowa bo wyszła lipa,na ul. Dąbkowej nowy chodnik i do poprawki bo się rozpadał i krawężniki za wysokie za stadionem nowy budynek a w nim lokale socjalne oddane do użytku pod koniec 017 roku a już w mieszkaniach ludzie mają wilgoć i grzyby zimą nawet tam nikt im nie odśnieżał drogi i chodnika , dostali dotacje miliony na remont zabytkowego dworca kolejowego i co wymienili dach na papaę i na tym koniec 😀 ? W mieście i nie tylko studzienki pozapychane nie odbierają wody podczas opadów deszczu zalewa ulice i piwnice oraz garaże ludzią tak samo na Kaliskiej przy policji firma zakładająca gaz ziemny koparką uszkodziła rurę od kanalizacji i tak została zakopana a teraz woda zalewa ulice,parking garaże i piwnice i nikt się tym nie interesuje . Drogi do robienia Odcinek Skalmierzyce – Biskupice przez Boczków tyle dziur że zawiweszenie można urwać tak samo Węgry Chotów dziury i bardzo wąska droga auta nie mogą się mijac jeden musi zjechać na pobocze żeby drugi mógł przejechać. Trzeba nowych ludzi co znają problemy miasta i gminy i jej mieszkańców a nie składać obietnice bez ich wykonania a ludzie siedzą w stołkach po 20 lat czas na zmiany . !

  3. A to przypierdzieli w Walczaka a to wywali Błaszczyk byleby tylko naznaczonemu wyczyścić przedpole. Ale poczekajmy do wyborow to dowiecie sie o co w tym wszystkim chodzi. Komu na kim zalezy i dlaczego to wszystko ma miejsceci oraz od kiedy trwa. Czekajcie cierpliwie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick