DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Bitwę Stalówki z Czarnymi Słupsk zobaczą NA ŻYWO! Zobacz zwycięskie odpowiedzi w konkursie [WYNIKI KONKURSU]

Komisja konkursowa wyłoniła sześciu zwycięzców, do których powędrują podwójne wejściówki na piątkowy pojedynek ARGED BM Stal z Czarnymi Słupsk. Mecz rozpocznie się już o godzinie 18.45 w 3mk Arenie Ostrów.

Zadaniem konkursowym było wykonanie zadania: Napisz w kilku zdaniach, jak – według Ciebie – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski poradzi sobie w sezonie 2023/24 Orlen Basket Ligi.

A oto zwycięskie odpowiedzi:

Kinga Chlasta: W sezonie 2023/2024 spodziewam się, że tak jak w poprzednich sezonach będziemy emocjonować się zaciętymi spotkaniami, które będą poparte wspaniałym dopingiem kibiców wypełnionej po brzegi hali . Mam nadzieję, że zawodnicy wykażą się wolą walki i determinacją, której efektem będzie walka w play-offach o medale. Hej Stal!!!

Maciej Dittfeld: Stal ma silniejszy skład niż przed rokiem powinna walczyć o czołowe lokaty.Ma doświadczona drużynę która wie jak wygrywa się ważne mecze. Skele i Kulig powinny poprowadzić ta drużynę po medal.

Jan Pierściński: Teoretycznie super Stalówka jest przygotowana , a co za tym idzie powinna Sobie poradzić Świetnie ! Na każdą pozycję po dwóch zawodników , główny kręgosłup został z poprzedniego sezonu , zawodnicy doświadczeni ! To parę faktów ale też jak życie pisze to pierwsza już przegrana a i pierwsze kontuzje. Ale jestem optymistą i wierzę że drużyna wejdzie na właściwe tory i trenerzy dobrze to poukładają. Będzie walka o najwyższe cele pierwszy krok w piątek.

Jarosław Lisoń: Moim zdaniem Stalówka po ciężkim okresie przygotowawczym, w ktorym była masa urazów rozwinie skrzydła i będzie conajmniej półfinał Play-Off. A My kibice całym sercem będziemy wspierać nasz team !!! Boją się Nas kibice Warszawscy, boją się Nas także Ci Wrocławscy. Mają respekt także Ci z Anwila, a w Sopocie już dawają dyla !

Monika Kobielska: ARGED BM STAL w sezonie 2023/2024 według mnie poradzi sobie bardzo dobrze będzie miejsce w czołowej trójce. Chłopacy są bardzo waleczni będą walczyć do ostatniego gwizdka tanio skóry nie sprzedadzą kto jak kto ale na pewno ARGED BM STAL TO NIE SĄ CHŁOPCY DO BICIA.

Łukasz Baranowski: W rozpoczynającym się sezonie Orlen Basket Ligi 2023/2024 zobaczymy na parkiecie nasza wspaniała drużynę BM Slam Stal. Jak sobie poradzimy w nowym sezonie?! Chyba wszyscy zadajemy sobie to pytanie?!. Jednak odpowiedź jest oczywista. Nasi zawodnicy dają z siebie wszystko każdy indywidualnie ale wspólnie jako drużyna. Pomimo pierwszej porażki całym sercem wierzymy, że na własnym parkiecie przed własnymi kibicami, a naszym dopingiem pójdziemy na skrzydłach do przodu sezon otworzy się dla Nas. Każdy kolejny mecz będzie tylko lepszy, będziemy oglądać determinację wśród zawodników. W pierwszym ligowym meczu kontuzja trzech podstawowych graczy wpłynęła na przebieg spotkania. Jednak nasza drużyna jest niezłomna co pokazała w poprzednim sezonie. Więc trzymamy za Nich kciuki . ” Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię” Całym sercem za Stalówka jako Kibic.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz