Bilety na Scorpions czekają! Nie zwlekaj! [KONKURS]

0
Zostały tylko dwa dni, aby wziąć udział w konkursie wlkp24.info, w którym do wygrania są bilety na koncert legendarnej grupy Scorpions. Muzyczne wydarzenie odbędzie się 29 lipca w łódzkiej Atlas Arenie. Jeśli chcesz zdobyć podwójną wejściówkę, spiesz się!

Twórcy hitu „Wind of change” będą gościć w Polsce w przyszły weekend i z pewnością zapewnią niezapomniane emocje wszystkim, którzy przyjdą na ich koncert. W tej grupie możesz być i Ty. Wystarczy, że odpowiesz poprawnie na pytanie konkursowe, a będziesz mieć szansę wygrać jedną z dziewięciu podwójnych wejściówek.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Pytanie konkursowe brzmi: „Który polski sportowiec jest największym przyjacielem i fanem zespołu Scorpions?”
Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Scorpions”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 22 lipca do 23:59. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 23 lipca. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje karnety w dniach od 23 do 27 lipca w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick