Bilety na Royal Moscow Ballet! To ostatni moment!

0
Zostały ostatnie godziny, by wziąć udział w naszym konkursie. A do wygrania nie byle co, bo zgarnąć można bilet dla siebie i osoby towarzyszącej na "Jezioro łabędzie" w wykonaniu rosyjskiej sławy, grupy baletowej The Royal Moscow Ballet!

Po ogromnym sukcesie rosyjskiego baletu w Polsce, grupa postanowiła ponownie nas odwiedzić. Ich tournee obejmie m.in. Poznań, Wrocław, Łódź, Gdynię i Toruń.

Chcemy podarować Wam bilety na poznański występ, który odbędzie się 16 października w Sali Ziemi.

Mamy dla Was pytanie konkursowe: Podaj nazwy dwóch najsłynniejszych motywów muzycznych z przedstawienia pt. „Jezioro łabędzie”?

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Odpowiedź na pytanie należy wysłać tradycyjnie na adres email: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Royal Moscow Ballet”. W treści maila oprócz odpowiedzi na pytanie konkursowe, należy wpisać swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do środy 19 września do 23:59. Dwóch zwycięzców wybierzemy i ogłosimy w czwartek 20 września. A szczęśliwcy będą mogli odebrać swoje bilety w dniach od 20 do 28 września w godzinach od 9.00 do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim).

Bądźcie czujni, bo to nie koniec niespodzianek! Wkrótce do wygrania będą bilety na występ Royal Moscow Ballet w Łodzi i Wrocławiu.

PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick