Bił, dusił i groził podpaleniem – 28-latek został aresztowany

0
28-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego został aresztowany i za kratkami będzie oczekiwał na proces. Mężczyzna przez wiele miesięcy znęcał się nad swoją partnerką. Bił ją, popychał, a także dusił i groził, że ją podpali. Koszmar kobiety trwał od listopada 2020 roku do lutego tego roku.

Według ustaleń prokuratury 28-letni mężczyzna to recydywa, a ostatnie miesiące znęcał się nad swoją partnerką zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Bardzo często wszczynał awantury domowe. Znieważanie kobiety było najłagodniejszą z form znęcania się. – Dusił ją w wyniku czego kobieta straciła przytomność. W grudniu bił ją pięścią w twarz, a w styczniu przykładał toporem do szyi pokrzywdzonej i groził jej pozbawieniem życia. Następnie oblał ją oleistą cieczą i groził, że ją podpali, trzymając w tym samym czasie zapalniczkę i pojemnik z płynem – mówi Maciej Meler, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokuratura mając na względzie wyjątkową brutalność napastnika, wystąpiła do sądu z wnioskiem o nakaz aresztowania. 28-latek trafił już za kratki i tam będzie oczekiwał na proces.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick