„Bieg Leniwca” dla Maksia coraz bliżej. Zapisz się już dziś!

0
materiały organizatora
Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie Maksia Mareckiego. Chłopiec walczy z nawrotem neuroblastomy. Czas ucieka, rodzice błagają o pomoc i uratowanie życia ich dziecka. Nadarza się ku temu okazja, bo 18 grudnia zostanie zorganizowany I Ostrowski Bieg Leniwca dal każdego kto ma ochotę pobiegać lub pomaszerować na dystansie 3 kilometrów. Szczegóły jak pomóc Maksiowi nie tylko przy okazji biegu, znajdziesz na wlkp24.info.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą czuć się zaproszeni na „Bieg Leniwca”. To charytatywno-sportowa inicjatywa, z której cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie Maksa Mareckiego – młodego mieszkańca tego miasta walczącego z neuroblastomą i potrzebującego pieniędzy na szczepionkę przeciwko wznowie.

O walce Maksia pisaliśmy kilkukrotnie w ciągu ostatnich miesięcy zachęcając do udziału w zbiórce i akcji organizowanych w tym celu przez ludzi dobrego serca.

Jedną z takich inicjatyw zaplanowanych na grudzień będzie „Bieg Leniwca”, a więc sportowa aktywność zaadresowana do wszystkich: małych, dużych, starszych, młodszych – każdego, kto ma ochotę pomóc. Rekordy życiowe w bieganiu nie będą się liczyć. Nie będzie ważne też to, kto pierwszy przebiegnie linię mety. Uczestnictwo każdej osoby ma być równie istotne, bo najważniejszą aktywnością będzie przekazanie pieniędzy na konto Maksia, aby miał szansę pokonać śmiertelną chorobę.

– 18 grudnia wspólnie, w dowolnym tempie przebiegniemy lub przespacerujemy dystans 3 kilometrów. W biegu wezmą udział m.in. kluby sportowe BM Stal Ostrów Wielkopolski, ARGED KPR Ostrovia, Aret Akademia Krecika, KP Centra 1946 Ostrów Wielkopolski, Ostrowskie Stowarzyszenie OMEGA, UKS Maratończyk Ostrów Wielkopolski, samorządowcy oraz ostrowskie placówki edukacyjne – zachęca Szymon Matyśkiewicz, radny miejski.

Wpłaty z podaniem imienia i nazwiska należy dokonywać do skarbonki Maksia pod tym linkiem: https://www.siepomaga.pl/bieg-leniwcadla-maksia

materiały organizatora
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick