Białe róże kontra zwolennicy Dudy. Gorąca atmosfera podczas wizyty prezydenta

54
Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy w Ostrowie Wielkopolskim budziła skrajne emocje. Ci zadowoleni z rządów głowy państwa, wiwatowali wymachując biało-czerwonymi flagami. Na ostrowskim rynku pojawili się także przeciwnicy obecnej władzy. Trzymali oni w rękach białe róże oraz konstytucję RP. Przy barierce pojawił się napis "Zdradza Ojczyznę ten kto łamie jej konstytucję". Ich wizyta podniosła ciśnienie niektórym z wyborców PiS-u co dało się zauważyć i usłyszeć.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

54 KOMENTARZE

  • Widać – zachowanie normalnych ludzi troszczących się o Polskę
   – i widac też mowę nienawiści rodem z PiS – z pokrzykującym, populistycznym Prezydentem RP
   – jednej ,, słusznej ” partii na usługach Posła Jarosława.
   Przykry widok – do czego doprowadził PIS.

  • W/w KOD-ziarz przychodził do pracy często pod wpływem %% i tak mu już zostało – wypłukany mózg.

  • Była przestrzegana – i była demokracja a Polska szanowanym krajem w UE – a obecnie demolowanie naszej demokracji i konflikt ze wszystkimi.Rżady poulistów i nieudaczników opartych na kłamstwach i nienawiści – skutek widoczny na ww filmie.Poziom inwestycji obecnie spadł do najniższego poziomu od 30 lat – zmierzamy do katastrofy ekonomicznej. – ciesząc sie życiem na kredyt.

 1. Smutny widok – z jednej strony widzimy wyznawcę Sekty PiS a z drugiej strony osobę która troszczy się o przyszłość Polski. Taki los zgotował nam PiS. – w tym Prezydent A. Duda.

  • Weź go sobie wybierz, to się zatroszczy, żebyś musiała pracować do 67 roku życia. A jak sobie uciułasz pieniądze w OFE na swoją emeryturę to ci je zabiorą. A pieniendzy na pomoc w wychowaniu twoich dzieci nie będzie, bo nie było.

  • – do Beaty czas na powtórkę z ortografii (Rżady poulistów..) Jaki przywódca KOD-arz takie wypociny , co by Rząd nie zrobił to i tak Wam nie pasuje NIE bo nie !

 2. Żałośni komentujący opowiadający się za rządami dzieki którym w Ostrowie nie ma setki miejsc pracy , które zostały zrównane z ziemią . Jad nienawiści do rządu PiS jak i Kościoła aż wylewa się po brzegi w jakże „ukochanym” mieście ludzi z PO , SLD . Gdzie wszyscy byliście jak znikał ZNTK , MERA-ZAP , DROP , PRIM , Zakłady mięsne …itd …GDZIE BYLIŚCIE ??? Plujecie nienawiścią patrząc jak miasto zamieniło się w wiochę i to zacofaną , gdzie młodzi uciekają bo nie ma tu ani pracy ani poszanowania . Obecna Prez,Klimek nie nadrobi straconych 25 lat które komuna i komuna bis = PO/PSL zmieniło tak jak setki miast w Polsce . Wrzeszczycie udając cichych i dobrych mieszkańców a de facto to bierzecie jedną ręką 500 + , 300 i 13 emerytury a drugą wymachujecie białą różą co nawet jej symbolu nie znacie nie mówiąc o przeczytaniu Konstytucji . Zapraszam na pokazówkę bo w tym jestećie mistrzami przed Chlebowskim z PO co winny jest miliony składek do ZUS jak i pensje pracownicze w WAGON .

  • Poczekaj poczekaj, a w tej komunie-bis jak to nazywasz w ostatnich 25 latach, kiedy upadały komunistyczne molochy typu ZNTK, to obecni włodarze kraju gdzie byli? Zapomniało sie juz o AWS, ZCHN, Porozumieniu Centrum, PiS, Samoobronie, LPR itp itd? Rozumiem, ze od 1990 do 2015 mieliśmy nieustające rządy PO-PSL (tez nie popieram, bo ich bierność w wielu tematach była porażająca)? Rozumiem rownież ze ta cała komuna-bis to pasmo porażek, kraj w ruinie i od 25 lat nic sie w Polsce nie udało? Więcej obiektywizmu Polacy, nic nie jest białe ani czarne! Robią Wam wodę z mózgów i potem ludzie z klapkami na oczach szczekają na siebie jak ten Pan z reportażu. Nie dajcie sie zmanipulować i podzielić. Jeśli uważacie ze jakikolwiek rząd ma kluczowy wpływ na gospodarkę i może działać niezależnie od cykli koniunktury to rownież jesteście w błędzie.

  • To niech PiS uzdrowi te firmy – a nie tylko rozdaje na lewo i prawo ! Bogatym i tym którzy tych pieniędzy nie powinni dostać – mają pełnię władzy i co zrobili dobrego w gospodarce poza obciążaniem kolejnymi podatkami firmy ! Jakie reformy gospodarcze wprowadzili 🙂 żadne ! A jak wygląda służba zdrowia , szkolnictwo ,ceny w sklepach, itp itd

  • A co ta władza zrobiła przez 4 lata , żeby to zmienić – NIC ! a gdzie byli wówczas jak to się działo – to było za czasów Porozumienia Centrum Kaczyńskich, AWS – z ministrami – Kaczyńskimi! i to w Rżadzie jak i Kancelarii Prezydenta RP – i to też ich udział. a teraz larum – to nie my – to Oni. Śmieszne i głupie – a do tego stylem PIS – ,, wina Tuska ” A jak obecnie to widać – gospodarka nie inwestuje i doi sie przedsiębiorców i nas wszystkich na przekupstwo wyborcze PiS. – naszymi pieniędzmi.a nie pis.

  • A co zrobiła ta władza dla przedsięborstw które są w kryzysie – nic, tylko doi ile może, żeby było na pinset +.
   A co zrobili parlamentarzyści PIS na naszego regionu i minister Dera – też nic?! A gdzie byli jak te firmy upadały ? w Porozumieniu Centrum Kaczyńskich czy w AWS – a to co się wówczas działo było w okresie ich rządów. TAKA JEST PRAWDA – a nie jak zwykle PIS gada – wszystko jest – ,, winą Tuska ” Można pisać różne głupoty – ale fakty temu przeczą.

 3. ” PODZIELENI ” no cóż kto opwiedział się za rządami niszczącymi Polskę jest w szeregach antypolskich judaszy . Nikt nikogo nie naznaczał gdzie ma przynależeć lecz sami wybrali rządy rodem z komuny a dzisiaj z zerową wiedza o prawie jak i Konstytucji stoją po stronie antypolskich polityków . Od 4 lat możemy wreszcie poczuć się w wolnej Polsce gdzie mamy pracę i uszanowanie ze strony rządu PiS .

  • A tymczasem składki przedsiębiorców na ZUS wzrosną w 2020 roku do rekordowej kwoty 1500 PLN. Skądś trzeba wziąć, żeby zaspokoić potrzeby elektoratu. Najlepiej wziąć od tych, którzy coś robią, podejmują aktywność, czasem ryzyko, żeby potem mieć to, co mają. To kto tu jest złodziejem, jeśli wyciąga pieniądze z mojej kieszeni i wkłada do twojej? Ale co Ciebie to obchodzi, pracujesz pewnie na produkcji za minimalną krajową i nic w życiu nie zrobiłeś, żeby mieć lepiej. 8 godzin w robocie, pyfko po pracy i wiadomości w rządowej telewizji, gdzie ci do główki wciskają kit o lukach vatowskich i złodziejach z PO. A sam pewnie byś bez skrupułów rżnął państwo na podatkach, gdybyś tylko miał okazję pozostać bezkarnym. Obłuda i nieuctwo – to widzi w lustrze przeciętny wyborca PIS.

  • W wolnej Polsce dla działaczy i polityków PIS – dla nich jest nieograniczona wolnośc w grabieniu naszych pieniędzy i rzucanie ochłapów dla potencjalnych wyborców pis jako przekupstwo wyborcze. a zyje się coraz trudniej – wzrost kosztów utrzymanie i cen w sklepach jest chyba niedostrzegany dla otumanionych TVPiS – zwolenników partii niby ,, prawa i sprawiedliwości ” – co brzmi humorystycznie dla partii demolującej nasz kraj!

  • Masz rację Polko, nareszcie możemy się czuć prawdziwie wolni jak np ułaskawiony przez Dudę Kamiński, czy np Misiu Misiewicz, który nareszcie za 100 tys. wyszedł na wolność. Jeszcze tylko Falentę wypuszczą i będziemy prawdziwie wolni, prawda Polko?

  • W ,,wolnej Polsce” dla wyznawców i polityków z PIS – Oni mogą się czuć wolni w Państwie PIS. Pozostają bezkarni i kradną z przyzwoleniem prawa – dlatego chcą całkowicie zawładnąć wymiar sprawiedliwości!

  • Wolni -? w państwie misiewiczów i piotrowiczów – państwie bezprawia , z łamaną Konstytucją ?
   W panstwie gdzie rządzi zwykły poseł na Nowogrodzkiej – państwie absurdu!
   A co PIS zrobił,żeby Polska się lepiej rozwijała a nie zwijała – nic – skłócił się z UE – z sąsiadami, przegrywa sprawy w Strassburgu – idola ma tylko populistę Orbana i skonfliktowanego ze światem Prezydenta USa – wroga UE
   A tu się co niektórzy zachwycają ,, pinset + ” – finasowane zprzez podatników a nie z kieszeni PIS. – zresztą na kredy zadłużając państwo. A jak jest – to mamy inflację, ceny rosną, koszty utrzymania rosną , dodatkowe podatki, inwestycje spadają i są wstrzymywane, służba zdrowia i szkolnictwo w rozsypce – … to są efekty tej władzy!!! a lud się cieszy, ze dostanie to co ze stołu poliyktom z PIS spadnie !

 4. Pan W dostał firdum dyndum od tej konstytucji i sądów!!!! To mało ważne rzeczy które nie wpływają na codzienne życie Polaków… Ważne jest to co obecna władza dała zwykłemu Kowalskiemu.Żyje się lepiej i oby nie dopuścili do władzy tych którzy przez 8 lat okradali własny kraj!!!! A nas obywateli mieli w d.pie.

  • Teraz się okrada nas wszystkich – jaka partia ma pieniądze – daje to co innym zabierze ! Żałosne rozumowanie wyznawców PiS – rozdaje się to co jeszcze zostało po poprzedniej władzy i żyjemy na kredyt -zadłużenie rośnie – inwestycje najniższe od 30 lat – galopująca inflacja . ’. . ’ a ciemny lud się cieszy z Pinset Plus :-)!

 5. Babol z Kalisza jeździ po regionie od dawna i bełkocze. Stażem stara PZPR-ówka, może SB-czka. I biedny Jurek, spec od konstytucji PRL-owskiej i obecnej Kwaśniewskiej. Towarzysz, który chce nas uczyć demokracji i konstytucji. Żałosny i śmieszny. Ciekawa jestem, czy jakiejkolwiek kobiecie wręczył kiedykolwiek jakąkolwiek różę? Żałosny satyr broniący sam nie wie czego.

 6. A tymczasem składki przedsiębiorców na ZUS wzrosną w 2020 roku do rekordowej kwoty 1500 PLN. Skądś trzeba wziąć, żeby zaspokoić potrzeby elektoratu. Najlepiej wziąć od tych, którzy coś robią, podejmują aktywność, czasem ryzyko, żeby potem mieć to, co mają. To kto tu jest złodziejem, jeśli wyciąga pieniądze z mojej kieszeni i wkłada do twojej? Ale co Ciebie to obchodzi, pracujesz pewnie na produkcji za minimalną krajową i nic w życiu nie zrobiłeś, żeby mieć lepiej. 8 godzin w robocie, pyfko po pracy i wiadomości w rządowej telewizji, gdzie ci do główki wciskają kit o lukach vatowskich i złodziejach z PO. A sam pewnie byś bez skrupułów rżnął państwo na podatkach, gdybyś tylko miał okazję pozostać bezkarnym. Obłuda i nieuctwo – to widzi w lustrze przeciętny wyborca PIS.

 7. A co to Podkarpacie się zjechało? A może tylu tych zaczadzonych wschodniopolską mentalnością, marzących o zrobieniu z Wielkopolski drugiego Podkarpacia czy innej prowincji lubelskiej cały czas jeszcze w Ostrowie się gnieździ?

 8. Robienie propagandy bo co.n8ektorym złodzieje w Polsce PiS popsuł robotę, A ta Kaliszem co tu farmer sieje niech zostaje w tej swojej wsi

  • Teraz kradnie się w myśl prawa – ,, nam się po prostu nalezało ” – spółka srebna, premie pod stołem ministrom, okradanie spółek Państwa, stanowiska dla rodzin i tak dalej – misiewicze, piotrowicze z pzpr, afera SKOKÓW, KNF, NBP i j . . .

 9. Peowcy to wy dzielicie Polskę a jeszcze jedno wyborów nie wygracie jesteście żałośni. Brawo Panie Prezydencie. Najlepsze jest to że tak płaczą Peowcy KODOWCY ale kasę biorą – przeznacz na dom dziecka jak uważasz że to zły rząd.

  • Nie tylko biorą, ale i dają, bo to są NASZE pieniądze, z NASZYCH podatków, a nie z prywatnych machlojek Kaczyńskiego. Mało tego, zdecydowanie więcej tych pieniędzy idzie do budżetu z miast i z bogatszych regionów, które delikatnie mówiąc nie przepadają za pisowcami, i do których Wielkopolska należy, niż z bidnych bogoojczyźnianych zadupi, gdzie klękają na kolanka przed różnymi Dudami i Szydłami jak stare baby przed plebanem. Więc koleżko hamuj się trochę z tym swoim chłopko-rozumkowym „bo łoni piniądze dają”. I to nie jest przypadek, że tam gdzie gospodarka kręci się lepiej i ludzie są bardziej ogarnięci ta dziadowska partia nie jest tak popularna jak w regionach gdzie „ostatni gasi światło”, bo wszyscy młodzi z zapyziałej, wschodniej prowincji spieprzają za robotą do Warszawy czy innego Krakowa.

  • Dla pisowców trudno zrozumiałe jest pojęcie – że żadna partia nie ma pieniędzy i nic nie daje – żeby dać musi innym zabrać. widać to po opłatach, cenach, infacji, zadłuzaniu kraju – zycia na kredyt. J Dla pisowców niezrozumiałe, że jesteśmy krajem na dorobku – teraz tylko konsumujemy a nie inwestujemy. Żadnych reform w gospodarce tylko jej zarzynanie nowymi podatkami i wysokimi kosztami.! Populizm i hasła dla nawiedzonych wyborców pis.

 10. obraz elektoratu pis kto nie zmami to przeciwko nam słowa prezesa , dwa totalitarne systemy w ubiegłym wieku na tych słowach się opierały .Tak się dzieje jeśli prezydent RP mówił ze będzie a polityczny w swojej kampanii wyborczej co mówił każdy wie , dzielić a nie łączyć

 11. A co teraz zrobili w tej sprawie ukochani przywòdcy z PiS ! Co zrobili nasi parlamentarzyści,żeby zmienić sytuację – Mikołajczyk,Ławniczak z PiS. I minister Dera -? Nic – tylko wiece wyborcze i paplanina partyjna jak z PZPR ! Żadnej konkretnej pomocy dla Ostrowa i regionu – wręcz przeciwnie ! Nic dla rozwoju, przemysłu, miasta ! A mają pełnię władzy !

 12. Co ta wizyta dała – NIc – tylko koszty i słaby teatr 1 aktora. – paplanina i pokrzykiwanie. – nieudacznik i populista +.

 13. Noo proszę szKODniki wylazły ze swoich nor i ten dziadyga skretyniały Tomalak hah.W domu siedzieć,kartofle obierać a nie szopki na ulicach !

  • Adrian to nawet do obierania kartofli się nie nadaje 🙂 Tylko umie się bezwolnie podpisać 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick