Bezpłatne zajęcia z samoobrony. Ruszyły zapisy

0
Trwają zapisy do udziału w zajęciach z samoobrony. Program "Bezpieczna kobieta" to cały cykl szkoleń, który potrwa osiem tygodni. Uczestniczki projektu nauczą się, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia życia, a taką jest np. znalezienie ładunku wybuchowego czy napaść na ulicy.

„Bezpieczna kobieta” – pod takim hasłem rusza program, który kierowany jest dla wszystkich pełnoletnich kobiet Jeżeli przyjdzie matka z córką, która ma siedemnaście, czy szesnaście lat nikt jej nie wygoni. Po prostu wszystkie Panie są mile widziane – tłumaczy ppłk Mirosław Kuświk, instruktor służb mundurowych.

Uczestniczki nauczą się, jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia życia, nabędą podstawowe umiejętności z zakresu samoobrony, udzielania pierwszej pomocy, a także będą mieć okazję do poprawy kondycji fizycznej i sprawności psychomotorycznej. Oprócz tego zostaną przeprowadzone zajęcia, które będą miały na celu zapoznanie się z przepisami prawa dotyczącymi obrony koniecznej.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się 21 października w Szkole Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim, przy ulicy Asnyka 26 o godz. 20.00. Zapisać można się telefonicznie u Kazimierza Kurzawskiego (tel. 600 769 461) lub Krzysztofa Walczaka (tel. 531 640 762).

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick