DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Bez akredytacji. Oto wystawa, z której "słychać" muzykę

Bez akredytacji. Nie przez przypadek tak brzmi tytuł wystawy, która w czwartek 1 czerwca miała swoją premierę w przestrzeni wystawienniczej Starej Przepompowni. Fotografia Jarosława Sternala to przekrój najlepszych koncertowych kadrów, jakie udało mu się przez lata wychwycić najczęściej bez wspomnianej akredytacji na wydarzenia. Te dynamiczne fotografie z największych rockowych koncertów ostatnich lat po prostu trzeba zobaczyć.

Jest wiernym fanem sportu – przede wszystkim koszykówki i Formuły 1, więc można nieco się zdziwić faktem, że Jarosław Sternal miłuje się w fotografii koncertowej. Ale to właśnie jego wybrane fotografie przed wakacyjną przerwą pojawiły się w przestrzeni galeryjnej Starej Przepompowni, a tytuł wystawy – nieprzypadkowy – brzmi „Bez akredytacji”.

Na fotografiach zobaczymy m.in. Madonnę, kultowe zespoły jak Kiss czy Metalica, a nawet Jean-Michelle’a Jarre’a w nietypowej scenicznej odsłonie czy Boba Dylana z zespołem na koncercie w Polsce, podczas którego…. panował całkowity zakaz fotografowania!

Każdy kto pokusi się o zajrzenie na wystawę zobaczy jak wiele emocji wyrażają fotografie i jak czuć z nich muzykę. Sam autor zdradził jednak, że ma jeszcze fotograficzne marzenia. Po szczegóły  zapraszamy do materiału wideo poniżej. Wystawa „Bez akredytacji” dostępna będzie dla miłośników sztuki do końca wakacji.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz