DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Będzie zabawa w szczytnym celu. Koncert Sound'n'Grace w Krotoszynie [ZAPROSZENIE]

Charytatywny koncert w sali kina „Przedwiośnie” w Krotoszynie ma szanse przyciągnąć tłumy, na co liczą organizatorzy. Wszystko za sprawą koncertu zespołu Sound’n’Grace znanego z takich hitów jak „Dach” czy „Możesz wszystko”. Impreza będzie miała także charakter charytatywny, co sprawia, że po prostu warto być na nim nie tylko dla muzyki, ale i by wesprzeć potrzebujących młodych ludzi z Krotoszyna.

Zysk z koncertu organizatorzy przekażą dla sióstr Mai i Oliwii Drońskich oraz dla Sebastiana Drygasa. Siostry Drońskie to tak zwane „krotoszyńskie Motylki”, które cierpią na pęcherzowe złuszczanie się naskórka. Maja i Oliwia są pod stałą opieką lekarza, mają zmiany nie tylko na skórze, ale także wewnątrz organizmu, co jeszcze bardziej utrudnia leczenie. Kilka razy dziennie przez specjalną sondę otrzymują specjalne odżywki – to zapobiega anemii. Rodzina Drońskich na same opatrunki miesięcznie wydaje ok. 7 tys. Złotych. NFZ refunduje je tylko w nieznacznym stopniu, stąd potrzebna jest stała pomoc w zapewnieniu dziewczynkom leczenia.

Z kolei Sebastian Drygas ma 21 lat i urodził się z porażeniem mózgowym oraz niedowładem kończyn. W 2010 przeszedł operację stawu biodrowego, po której nastąpiły powikłania. Doszło do zakażenia kości, w efekcie ma nienaturalne odkształcenie klatki piersiowej. Od tej pory Sebastian nie może nawet usiąść na wózku, praktycznie cały czas leży. Wymaga rehabilitacji, a w listopadzie stracił matkę. Teraz opiekuje się nim ojciec, a rodzina jest w ciężkiej sytuacji materialnej.

Na poniższym plakacie znajdują się wszelkie szczegóły dotyczące imprezy. Już dziś zachęcamy do zarezerwowania sobie terminu i zakupu biletu na koncert, dzięki czemu można wspomóc rodziny w potrzebie.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz