DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Będzie parada ulicami miasta! Rusza sezon motocyklowy

W sobotnie popołudnie na ulicach Ostrowa odbędzie się parada motocykli w związku z rozpoczęciem sezonu. Jednoślady zatrzymają się o 14.00 na Rynku i tam będzie można je podziwiać.

fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały organizatora

Początek maja oznacza w Ostrowie Wielkopolskim nie tylko majOSTaszki, ale również początek sezonu motocyklowego. Ten rozpocznie się w sobotę, 6 maja i to z przytupem. Dla fanów dwóch kółek i sympatyków motoryzacji będzie nie lada gratka.

Organizatorzy wydarzenia zaplanowali paradę motocykli ulicami miasta. To spowoduje chwilowe utrudnienia w ruchu na poszczególnych odcinkach, ale powinno dostarczyć niezapomnianych wrażeń zwłaszcza młodszym mieszkańcom Ostrowa.

Motocykle przejechać następującymi ulicami: Reymonta, Konopnickiej, Raszkowską w kierunku Rynku. Po postoju na głównym placu pojadą dalej ok. 14.50 ulicą Wrocławską w kierunku Przygodzic, aby na terenie restauracji Górecznik zakończyć podróż.

Mieszkańcy, którzy chcieliby zobaczyć motocykle, zrobić pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać z właścicielami, będą mieli ku temu okazję od 14.00 do 14.50 właśnie na ostrowskim Rynku.

plakat promujący wydarzenie / materiały organizatora

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz