Będą zmiany w Ostrovii? Odejdą rutyniarze?

6
Najbliższe dni zadecydują o tym, jak wyglądać będzie skład czwartoligowej Ostrovii 1909 w nowym sezonie. Pod znakiem zapytania stoją dalsze występy kilku najbardziej doświadczonych zawodników, których zabrakło już w trakcie środowego sparingu z lokalnym rywalem - Centrą. Mowa tutaj choćby o Tomaszu Kempińskim, czy Danielu Kaczmarku. Tym pierwszym interesuje się Piast Kobylin, który złożył ,,Kempesowi" propozycję funkcji grającego trenera. Danielem Kaczmarkiem interesuje się za to LKS-u Gołuchów. - Ja zawsze jestem optymistą. Liczę, że ci zawodnicy zostaną w naszym zespole. Przed nami trudny sezon. Mamy utalentowaną młodzież, która potrzebuje wsparcia ze strony doświadczonych zawodników - podkreśla Marcin Kałuża, trener ostrowskiej drużyny.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Czym tu się jarać? Poziom piłki w kraju jak i w Ostrowie to dziadostwo! I proszę nie nazywać ich piłkarzami!!! To są KOPACZOBIEGACZE lub SKÓROKOPY ha ha ha…

    • Skoro ich tak nazywasz to kim Ty jesteś? Możesz śmiało spróbować i od razu „kopacze” pokażą Ci miejsce w szeregu 😉

  2. Ostrovia to obraz nędzy i rozpaczy i nie musi tego pisać osoba,której w zyciu nie wyszlo,bylem.na sparingu,dramat,kopanina jakiej mało ,Giecz probowal grac sam,a blaszczyk zamiast pokazac mlodziezy wole walki,to poddał sie zanim kopnal pilke,stał 90 min.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick