Będą zmiany w Ostrovii. Chcą postawić na wychowanków

13
Działacze KPR Ostrovia zamierzają odmłodzić skład swojej pierwszoligowej drużyny. Sternicy ostrowskiego klubu jeszcze bardziej chcą postawić na własnych wychowanków. Dzisiaj już wiemy, że ,,siódemkę" biało-czerwonych opuści jeden z liderów Mariusz Kuśmierczyk. - Chcemy oprzeć zespół na własnych wychowankach. Mamy wielu młodych i zdolnych zawodników, którym warto dać szansę w pierwszoligowej rywalizacji - podkreśla Marek Śliwiński, prezes ostrowskiego klubu. Pojawia się jednak pytanie, czy sternikom Ostrovii uda się zatrzymać tych najlepszych i najbardziej utalentowanych wychowanków. Kilka klubów interesuje się bowiem Patrykiem Marciniakiem.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobre podejście. Pewnie, że chodzi o kasę, i trzeba sobie otwarcie powiedzieć że na ekstraklasę w ostrowie większych szans nie ma. Niech młodzi zawodnicy się ogrywają, a klub niech nastawi się na szkolenie młodzieży. Brawo za pomysł i oby taka drogą szli działacze.

 2. Żeby redaktor sportowy nie miał wiedzy na temat Ostrowskiego sportu?! Patryk Marciniak ma ważny kontrakt na przyszły sezon. Chyba za dużo się siedzi w bm slam stal!

 3. Chcemy postawić na młodzież , ale jaja ,powinno brzmieć musimy ,bo nie będziemy mieli kim grać ,bo każdy trzeźwo myślący spada z tego tonącego okrętu albo w Polskę albo do pobliskich Gorzyc,bravo dla myślących

 4. To że ostrovia nie ma kasy wiedzą wszyscy. A Marciniak co z tego że ma kontrakt może go rozwiązać musi wykorzystać szansę a nie siedzieć tutaj

 5. No niestety… nie chcę źle wróżyć ale chyba czeka nas totalna degrengolada w ostrowskiej ręce. Chwilowo trzeba to przeczekać, odłożyć marzenia o tym że komuś się chce i na fajne mecze wyskoczyć te skromne 20 km 🙂 hej hej …. ostrooooviaaaaaaaaaaa………………………………………………………………….

  • Za wszystko trzeba bardzo „podziękować” sliwie i bednarowi ,bravo – wdzięczni piłkarze

 6. Przykre jest to, że Kalisza jeszcze kilkanaście lat temu nie było na „szczypiorniackiej” mapie Polski, w tym roku byli już rewelacją superligi i sportow, i pod względem frekwencji kibiców, a nasza O-via „orbituje” gdzieś w połowie I ligowej stawki. Daliśmy kadrze kilku dobrych graczy i wychowało się tutaj spora grupa porządnych ligowców, z których korzysta teraz między innymi Kalisz. Sytuacja klubu od dziesiątek lat jest taka sama, brak perspektyw na granie w najwyższej klasie rozgrywek i odejścia najzdolniejszych zawodników. Brak porządnej hali, też pewnie ma jakieś znaczenie. W takim układzie faktycznie nie ma sensu „kupować obcych”, lepiej grać młodzieżą i tymi, którzy z jakiś powodów nie „uciekli”, byleby oczywiście nie spaść do II ligowej otchłani. Kalisz ma niewielu wychowanków, ale ma superligę, my mamy dobre szkolenie młodzieży i I ligową przeciętność – tak czasami bywa.

  • Osoby odpowiedzialne od wielkiego dzwonu przypominają sobie że są grupy młodzieżowe .A teraz gramy wychowankami brak słów .

 7. Wychowankowie klubu też nie mogą grać za darmo każdemu zależy ma pieniądzach żaden zawodnik nie będzie grał za marny 1000 zł lub mniej dlatego większość zawodników ucieka do Kalisza lub innych klubów

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick