Beczki z chemikaliami w lesie

1
Trzy otwarte beczki z chemikaliami znalazł w lesie w miejscowości Kałkowskie jeden z podleśniczych. Wokół nich utworzyła się kałuża o wielkości kilkunastu metrów kwadratowych. Na miejsce wezwano straż pożarną i policję.

Trzy otwarte beczki z chemikaliami znaleziono w lesie nieopodal miejscowości Kałkowskie w gminie Sośnie. Wydobywa się z nich ciemna substancja o nieprzyjemnym i drażniącym zapachu. Wokół nich utworzyła się kałuża o powierzchni około 3 na 5 metrów.

CZYTAJ: Pożar w kamienicy na ostrowskim rynku. Nie żyje jedna osoba

Beczki zauważył jeden z podleśniczych. Na miejsce wezwano policję, straż pożarną i ochronę środowiska. Jak ustalił portal wlkp24.info, zostaną pobrane próbki do badań. Ich wyniki dadzą odpowiedź, co to za substancja.

Niebezpieczne znalezisko jest zlokalizowane w lesie nieopodal Młodnika przed Chojnikiem jadąc z Antonina w kierunku Międzyborza.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Dorwać gnoja na wszelką cenę. Nałożyć taką karę żeby się ch@j do końca życia nie wypłacił !

    Tylko że polskie prawo mówi że taka osoba: ” …podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.” I tutaj pewnie dostanie rok w zawieszeniu na dwa lata. A oprócz tego pozostawianie odpadów w lesie jest ścigane oprócz Policji przez odpowiednie służby leśne i karane które mogą zwrócić się do sądu w celu nałożenia kary na osobę zaśmiecającą. Grzywnę taką wymierza się w wysokości do 5 tys. złotych.
    ŚMIECH NA SALI !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick