Beata Szydło w Ostrowie. Przyjechała udzielić poparcia

62
Wicepremier Beata Szydło pojawiła się dziś wieczorem w ostrowskim klubie Sanacja, by oficjalnie udzielić poparcia kandydatowi na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, senatorowi Łukaszowi Mikołajczykowi.

– To są bardzo ważne wybory, bo to moment, w którym decydujemy, kto tutaj na miejscu będzie gospodarzem przez następne pięć lat. Albo wykorzystamy szansę, albo wybierzemy stagnację, samorząd, który obrazi się na rząd i będzie kontestował jego działania – mówiła Beata Szydło na krótkim briefingu z dziennikarzami. – Przez ostatnie trzy lata dużo się zmieniło. Przeprowadziliśmy zmiany, których oczekiwali Polacy. Dotrzymaliśmy słowa, bo większość spraw została zamknięta lub jest w trakcie realizacji – dodała.

Wicepremier oficjalnie prosiła o poparcie dla senatora Łukasza Mikołajczyka i dla jego drużyny. – Łukasz Mikołajczyk w swoim programie zwraca uwagę na sprawy społeczne, bo to priorytet rządu PiS-u. Bardzo potrzebni są ludzie, którzy mogą być partnerem dla rządu. Projektów jest wiele, ale prezydent musi mieć wsparcie w sejmiku i na każdym szczeblu samorządu – przekonywała Beata Szydło.

Łukasz Mikołajczyk przypomniał z kolei swoje wyborcze hasło, które brzmi „Z ludźmi i dla ludzi”. Wspomniał też o bonie 500+, jednym ze 118 punktów planu „Ostrów 2023”, czyli autorskiego programu rozwoju miasta z naciskiem na sprawy społeczne i gospodarkę.

– Zdajemy sobie sprawę, że największym wyborczym przeciwnikiem Łukasza Mikołajczyka jest Beata Klimek – mówił wcześniej, tytułem wstępu, poseł Tomasz Ławniczak, przypominając lewicowe sympatie kontrkandydatki i dementując pogłoski, jakoby środowiska prawicowe udzieliły poparcia obecnej prezydent Ostrowa. – Nie ma żadnego innego prawicowego kandydata – mówił Ławniczak.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

62 KOMENTARZE

  • 19
   14

   Mikołajczyk jako senator załatwił środki na Hale przy SP 9 w Ostrowie 2 mln zł, teraz na K1 STAL 3 mln zł przyjechał z wice ministrem spotu do Ostrowa, załatwił kase na termomodernizację aresztu śledczego, załatwił 2 nowe radiowozy dla ostrowskiej policji, załatwił kase z ministerstwa klutury na renowacje zabytkowego płotu przy rondzie obok dawnego WBK i wile innych.

  • Jeśli chcecie pomników , zmiany nazw ulic i placów to głosujcie na pisowskiego Mikołajczyka !Jest takie powiedzenie –NIGDY NIE WIERZ pis-owi PRZED WYBORAMI !! 500+ MIAŁO BYĆ NA KAŻDE DZIECKO -nie na drugie. i takich przykładów jest więcej !!

  • Wole 100 razy więcej Mikołajczyka ni ż nieudolną Klimek razem z jej ludźmi z listy którzy skaczą z partii do partii w zależności od koniunktury politycznej.

 1. 37
  12

  Słuchaj Ławniczak.,, Kto nie był za młodu socjalista na starość będzie łajdakiem “. To właśnie powiedział Piłsudski, ten którego pomnik stoi przed SNACJA.

  • Ostrów zasługuje na więcej niż przytulankę Beatę Klimek. Pani Klimek niech zatrudni się w przedszkolu i niech tam przytula dzieci. Prezydent powinien umieć zarządzać miastem. Tylko Mikołajczyk!!!

  • 2
   7

   Ten oszust w gejowskich portkach 19-10-2018 r. Będzie w Ostrowie i przywiezie nowa karetkę dla szpitala w Ostrowie ! To jest karetka dla niemowląt. I co ty owsiku , smieciu pisowski na to ?

  • Kiedyś wlazł na stół i wrzeszczał gdzie są puszki z pieniędzmi, gdzie są itd. Widocznie jedną z nich znalazł i tuż przed wyborami chce przyjechać i poprzeć Klimek wspaniałomyślnie dać jej karetkę do przewozu niemowląt. Szkoda, że wcześniej nie poszukał.

  • PiS przynajmniej dotrzymuje słowa, i za to ich uwielbiam. Tylko PiS. Wywalcie komunę na czele z Klimkową udającą niezależną kandydatkę z Ostrowa bo inaczej będziemy miastem które samo się zmarginalizuje.

 2. 37
  13

  czy Mikolajczyk jest taki slaby zeby wolać o pomoc o poparcie do bylej zdegradowanej premier? Przecież ona przegrala 27:1 w Brukseli ! Jej die to malezało.! A witały ją ” tlumy” sympatykow, sami polocjanci! Jak slyszalem to nawey lekko “swoją” autkiem przewrócili ! Ona wiecej Mikolajczykowi zaszkodzila niz pomogła! Cala Becia!

 3. 33
  10

  Kto rozliczy komitety wyborcze z wydanych pieniędzy na kampanię wyborczą. Najbogatsza jest Mikołajczyka. Czy nie lepiej te pieniądze przeznaczyć na ludzi biednych, niepełnosprawnych. Na to pieniędzy nie ma. Chciałbym wiedzieć skąd te środki? A z jakich środków te wyjazdy rządu po kraju?

 4. 43
  11

  Kiedy słyszę zewsząd ” dotrzymaliśmy słowa”, ” tego oczekiwali Polacy”…..Otóż nie !! Nie tego oczekiwali Polacy . PiS kłamie , oszukuje , manipuluje . Język jakim się posługuje PiS jest gorszy niż za Bieruta i Gomułki .Agitacja , że tylko samorządy PiS dają możliwość rozwoju . Otóż NIE !! , Taki rozwój sytuacji sprawi, że dostaną TYLKO WIĘKSZĄ KONTROLĘ nad lokalną działalnością Polaków . Samorząd —jak sama nazwa mówi , samo rządzi się !!
  Tylko żeby potem nie okazało się ….” że Polak przed szkodą i po szkodzie głupi “

  • 6
   14

   Tylko PiS dotrzymuje słowa. Reszta postkomuny latami gadali i nic z tego nie wynikał. PiS powiedział że będzie 500+ i jest to jest właśnie dotrzymywanie słowa. A byli SB-ecy nie mogą pogodzić się że ich emerytury idą na dzieci.

 5. 8
  23

  To obecna wydaje najwiecej. Spoty w kablowce, gazetka propagandowa z pieniedzy podatnikow. I jeszcze wstretne bilbordy tak bylo…. a jak dostaje ulotki to na wiekszosc zdjeice Klimek!!! Tragedia

 6. 36
  13

  Jeśli Mikołajczyk wspiera się osobami, które kłamią, to niech pamięta, że na kłamstwie daleko się nie zajdzie. Wadim Tyszkiewicz, długoletni prezydent Nowej Soli nie kryje oburzenia wystąpieniem Beaty Szydło. Na Facebooku napisał: “Żałosny spektakl pani Szydło na tle ruin starej fabryki nici “Odra” w Nowej Soli. Szkoda, że kandydatka na premiera nie wspomniała, że przez dwa lata, kiedy PiS był przy władzy, rząd nic nie zrobił dla tego miasta i tej fabryki, dalej rozprzedając jej majątek. Szkoda, że pani Szydło nie sfotografowała się na tle pięknej i rozwijającej się Nowej Soli, bo zaprzeczyłoby to fałszywej tezie polityków tej partii, że Polska jest w ruinie.” I dalej pyta: ,,Do czego jeszcze, do jakich kłamstw i manipulacji są gotowi posunąć się politycy oszukując wyborców, żeby dorwać się do władzy?”
  Mikołajczyk jest ……s…. c…

 7. 19
  12

  Przynaimniej w Ostrowie kłamiąca Beata miała spokój.Na ogrodzonej prywatnej posesji,otoczona swoimi pretorianami,mogła spokojnie wspierać swojego kandydata.

  • Jaka jest różnica pomiędzy wyborcą Zjednoczonej Prawicy, a wyborcą PO-Nowoczesna? Ano taka, że gdy do Ostrowa przyjedzie np. Komorowski, Owsiak albo inny Biedroń, to wyborca prawicowy wzdryga ramionami, idzie na spacer do lasu albo siedzi w domu. Co robi ten drugi wyborca gdy do Ostrowa przyjedzie ktoś ważny z prawicy? Ano stara się drzeć mordę, przeszkadzać w spotkaniu, protestować w chamski sposób, nawet w czasie gdy np. J. Kaczyński chce odwiedzić swoją nieżyjącą rodzinę w Krakowie w miejscu ich spoczynku.

  • Różnica jest zasadnicza- to pis demontuje państwo, demokrację, konstytucję, obronność. I tylko dureń albo zdrajca tego nie widzi i nie reaguje.

 8. 10
  13

  Tylko idioci popierają jeszcze p.o,,okradali nasze miasto a teraz szukają poparcia.. ale znajdą się oszołomy którzy jeszcze wierzą w obietnice ludzi z po…

  • Jeśli wiesz coś o kradzierzy PO , zgłoś do prokuratora . Jesli to twoje domysły ,to zamknij morde zdradziecką , bo możesz mieć kłopoty !I nie wyzywaj ludzi od IDIOTÓW,, OSZOŁOMÓW , GNIDO pisowska !!

  • Ci co popierają PO, SLD i PSL przypominają mi bacę którego żonę na weselu okradziono, córkę zgwałcono jego samego pobito, i on się zastanawia czy iść na poprawiny?

  • Mikołajczyk wygra w I turze nie ma innej opcji. Trzeba sobie to jasno powiedzieć że fakty mówią same za siebie że to najlepiej przygotowany kandydat pod względem wykształcenia, doświadczenia, kontaktów w Warszawie, z energią do działania. Emerytkę Klimek wyślijcie do klubu seniora do jej czerwonych koleżanek.

 9. 3
  12

  Wielkie gratulacje dla Pana Senatora za konkretny i jasny plan działania na najbliższe 5 lat. W końcu ktoś, kto jest z ludźmi i dla ludzi. 21 października głosuję na Mikołajczyka!

 10. 2
  8

  A kto przyjedzie poprzeć Beatę Klimek, bo z tego co słyszałem to sam Owsiak, a jak dobrze pójdzie to może nawet sam Biedroń. Szkoda, że Jaruzelski i Kiszczak już nie żyją bo ci przecież znali samego Stalina.

 11. Jakiego innego wyniku się spodziewałeś jeżeli Tusk był kandydatem Angeli Merkel, a nie Polski? O metodzie głosowania jaką zastosowano możesz się dowiedzieć tutaj. https://www.youtube.com/watch?v=8KCMsQatfDU Poza tym w PiS-ie gra się zespołowo. Jeżeli znajduje się jeszcze lepszy zawodnik, to wchodzi do gry. Nie tak jak w PO gdzie Tusk zapowiadał, że się z Polski nigdzie nie wybiera, a potem uciekł pod spódnicę Merkel. Albo Kopacz, która bredziła o przekopanej ziemi na metr głębokości w Smoleńsku. O Schetynie który obiecuje SB-ekom przywrócenie wysokich emerytur nie wspominam.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick