Beata Klimek zakażona koronawirusem

19
Kilka dni temu informowaliśmy o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa u Pawła Rajskiego, starosty ostrowskiego. Dziś o dodatnim wyniku poinformowała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. O swoim zakażeniu poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na facebookowym fanpage’u Beaty Klimek ukazała się krótka wiadomość informująca, że prezydent otrzymała pozytywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2:

“Kochani, dziś otrzymałam pozytywny wynik na Covid-19. Kolejne dni spędzę w domu. Pragnę Was poinformować, że fizycznie czuję się dobrze. Jestem dobrej myśli. Wrócę do Was już wkrótce!
Wirus nie oszczędza nikogo. Proszę zatem – dbajcie o siebie i swoich bliskich. Zwracajcie uwagę na swoje samopoczucie, obserwujcie się, nie lekceważcie objawów, poddawajcie się badaniom i testom. Powtórzę się, ale Moi Drodzy, zdrowie jest najważniejsze.
Wysyłam Wam wirtualne buziaki. Ostrowianie! Razem damy radę. Zdrówka Wam”
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

19 KOMENTARZE

 1. 56
  5

  Niech więcej się spotykają i chodzą po tych swoich zgrupowaniach i uroczystościach, które w ogóle powinny być zakazane w dzisiejszym czasie, a tak w ogóle, to zdrowia życzę wszystkim

 2. 48
  7

  Rence opadają. To na efekt koronaparty z 14.10 (konferencja bez maseczki) jeszcze poczekamy kilka dni. wspaniały to był popis troski o innych… teraz czekamy na przeprosiny od p. Prezydent za przykład jaki dała.. Przy okazji na otwarcie areny też zapraszamy na koronapaty 2.

 3. 55
  7

  Ta troska, te życzenia zdrowia, to jakieś jaja? Ile osób mogło się w tym tygodniu zakazić od kochającej wszystkich prezydent? Ustawiczne spotkania z dużymi grupami mieszkańców w takim okresie rozwoju choroby to nieodpowiedzialne zachowanie. A teraz jeszcze pouczenia, żeby uważać? Czyżby pani prezydent poszła po rozum do głowy?

 4. 4
  5

  Proszę się nie martwić jeśli nie ma pani objawów wiadomo ,że testy są niewiarygodne.Jeśli ma pani lekkie to ma pani grype na ktora jakos dziwnie nikt ostatnio nie choruje.Suplementacja D3 z K2 witamina C w proszku plaskal łyżeczka na szklanke cieplej wody co 1h az do przedawkowania tzn. biegunki i cynk 2 .Na drugi dzień przejdzie

 5. 12

  A w klasach pierwszych robią pasowania bez rodziców…a Pani prezydent będzie jak zawsze??? Po co pasowania wielkie…. ten ołówek to już powinien był się połamać 🙂

  • 2
   1

   w SP nr 11 miało być pasowanie pierwszaków w środę (dziwnym trafem się nie odbyło) a w piątek inf że nauczyciel ma koronkę. To ktoś mi powie czy już nie wiedzieli że coś się swięci?

 6. 9
  2

  Jak można napisać że choroba kogokolwiek to kara Boża . Pewno napisał to katolik co w czasie pandemii co niedzielę jest w kościele , może by posłuchał co religia mówi na ten temat .A ja życzę pani Prezydent i wszystkim co chorują zdrowia .

 7. Starosta też to złapał kilka dni temu, więc nie róbmy afery. Kiedyś mówiło się, ze ludzie chorują na grypę, dziś to ładnie nazywa się Covid.
  Nie twierdzę, że go nie ma, bo różne koronawirusy istnieją już od dawna. Ale popatrzmy jak ładnie lekarze rodzinni się zabarykadowali oraz ile operacji się teraz odwołuje.
  Błedem bylo tylko to, że dla pacjentów z ciężkim Covidem – nie ma dziś miejsc w szpitalach zakażnych, bo ktoś wolał robić rekonstrukcję rządu i forsować ustawy na rzecz zwierzątek futerkowych, a wcześniej wybory.
  Teraz macie skutki, paraliż całej służby zdrowia

 8. Może pani prezydent zaraziła się od męża, który pracuje w urzędzie w Mikstacie? Tam są trzy potwierdzone przypadki. Niepokojące jest to, że włodarze Mikstatu nie wydali żadnego oświadczenia. Czy mieszkańcy, którzy przychodzą załatwiać swoje sprawy w urzędzie nie powinni również o tym wiedzieć?

 9. Mam nadzieję że wszyscy co widzieli się z p. Prezydent zostali objęci kwarantanna że sumiennie siedzą w domu i nie ma ich wśród ludzi jeszcze zdrowych którzy muszą pracować…

 10. oh włodarze miasta i starosto , “wielkie spotkania” bez masek ładny przykład dajecie!!! a tak na marginesie p. prezydent 250 mln wzieła kredyt w imieniu ostrowian a teraz podwyżki za cuchnące śmieci , żenadą są roboty drogowe ( partyzancka/ kolejowa,

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick