Beata Klimek z Kamilem Stochem na jednej scenie [ZDJĘCIA]

12
Fot. UM Ostrów
Statuetka "Teraz Polska" w kategorii "Gminy" trafiła w ręce Ostrowa Wielkopolskiego i Suwałk. W tym roku kapituła nagrodziła tylko dwa samorządy. - Jestem niezwykle dumna z tej nagrody - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

W tym roku kapituła 28. edycji konkursu nagrodziła 12 produktów, 10 usług, 2 innowacje oraz 2 gminy. Oprócz Ostrowa Wielkopolskiego były to także Suwałki. Nasze miasto zostało wyróżnione za politykę społeczną.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

– To wyjątkowe wyróżnienie, które nasze miasto otrzymuje w roku 100-lecia Niepodległości i 100-lecia Republiki Ostrowskiej. Zasłużyliśmy na takie wyróżnienie, a mieszkańcy mogą być dumni nie tylko z niego, ale także z nowoczesnego miasta, które wspaniale wykorzystuje swoje szanse, a w wielu rozwiązaniach może konkurować z większymi od siebie – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, która stanęła na jednej scenie m.in. z Kamilem Stochem – skoczkiem narciarskim i trzykrotnym złotym medalistą Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

– Nagroda nie ma charakteru masowego, dlatego w tym roku została przyznana jedynie dwóm gminom, które są potwierdzeniem, że odpowiednie zarządzanie i przyjęcie właściwej strategii rozwoju, skutkuje stworzeniem dobrych warunków dla przedsiębiorczości oraz życia mieszkańców – powiedział Michał Lipiński, dyrektor konkursu „Teraz Polska”.

Jak mówią przedstawiciele Ostrowa, godło „Teraz Polska” to „wielki prestiż i ogromne wyróżnienie dla naszego miasta”. – Nadanie nam tego godła to nie tylko docenienie naszych starań, ale także bodziec do kolejnych aspiracji i odważnych przedsięwzięć. To właśnie z myślą o mieszkańcach i osobach planujących związać swoją przyszłość z Ostrowiem Wielkopolskim, tworzymy nowoczesne, atrakcyjne, komfortowe i przyjazne miasto – zaznaczyła Beata Klimek.

Wręczenie nagród odbyło się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. 8
  5

  I co z tego wynika i co to mam daje jako mieszkańcom Pani Beata ma foto ze stochem i jakąś statuetkę i co ? Lepiej niech się weźmie za porządne rządzenie miastem żeby ludziom się dobrze żyło ale co tam fotka statuetka jakiś koncert miejski byle było złapać głosy żenada

 2. 8
  4

  Ta statuetka jest tyle warta co perła samorządu czy najlepszy tytuł- Eko gmina. Jeszcze takiego zbieracza śmiesznych tytułów nie było na stołku w magistracie. Co teraz? Brylant Świata? Diament Wszechświata? Charyzmatyczny Samorząd Kosmosu? A tak ważny projekt dla mieszkańców jak fotowoltaika przeszedł w Przygodzicach, Skalmierzycach, ale w naszej perle samorządu, teraz Polska, gminie EKO walnął go pani urząd. I żaden choćby najbardziej wyszukany tytuł tego nie przykryje, nasza ty perełko!

  • 5
   1

   Największy sukces miasta mający ogromny wpływ na jakość życia mieszkańców. Na tym się koncentruje obecna prezydent. Oby tak dalej. Im więcej nagród, tym lepiej nam się żyje. Koszty wpisowego nieważne.

  • 1
   5

   A nawet jeśli to co z tego? Koszty wpisowego niewielkie w stosunku do promocji jaką może dac taki tytuł. Przecież Teraz Polska znany jest w całej Polsce. Każdy produkt z tym godłem zyskuje i jest oceniany jako coś powyzej tego całego średniactwa. Jak lepiej wypromowac miasto niż w ten sposób? Byście tu tylko siedzieli w tym swoim bagienku i bali się nosa wyściubić poza. A potem się dziwią, ze nie ma inwestorów. A jaki inwestor usłyszy o tym miescie, jak będziemy się tylko podniecac partiami, radnymi i innymi pierdołami. Znakomity ruch promocyjna dla miasta. Byle tak dalej!

  • 4
   1

   A tak konkretnie to co? Proszę podać coś, z czego Pan lub Pani korzysta na co dzień. Na razie nikt mi nie umiał udzielić odpowiedzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick