Beata Klimek z Kamilem Stochem na jednej scenie [ZDJĘCIA]

12
Fot. UM Ostrów
Statuetka "Teraz Polska" w kategorii "Gminy" trafiła w ręce Ostrowa Wielkopolskiego i Suwałk. W tym roku kapituła nagrodziła tylko dwa samorządy. - Jestem niezwykle dumna z tej nagrody - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.

W tym roku kapituła 28. edycji konkursu nagrodziła 12 produktów, 10 usług, 2 innowacje oraz 2 gminy. Oprócz Ostrowa Wielkopolskiego były to także Suwałki. Nasze miasto zostało wyróżnione za politykę społeczną.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

– To wyjątkowe wyróżnienie, które nasze miasto otrzymuje w roku 100-lecia Niepodległości i 100-lecia Republiki Ostrowskiej. Zasłużyliśmy na takie wyróżnienie, a mieszkańcy mogą być dumni nie tylko z niego, ale także z nowoczesnego miasta, które wspaniale wykorzystuje swoje szanse, a w wielu rozwiązaniach może konkurować z większymi od siebie – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, która stanęła na jednej scenie m.in. z Kamilem Stochem – skoczkiem narciarskim i trzykrotnym złotym medalistą Zimowych Igrzysk Olimpijskich.

– Nagroda nie ma charakteru masowego, dlatego w tym roku została przyznana jedynie dwóm gminom, które są potwierdzeniem, że odpowiednie zarządzanie i przyjęcie właściwej strategii rozwoju, skutkuje stworzeniem dobrych warunków dla przedsiębiorczości oraz życia mieszkańców – powiedział Michał Lipiński, dyrektor konkursu „Teraz Polska”.

Jak mówią przedstawiciele Ostrowa, godło „Teraz Polska” to „wielki prestiż i ogromne wyróżnienie dla naszego miasta”. – Nadanie nam tego godła to nie tylko docenienie naszych starań, ale także bodziec do kolejnych aspiracji i odważnych przedsięwzięć. To właśnie z myślą o mieszkańcach i osobach planujących związać swoją przyszłość z Ostrowiem Wielkopolskim, tworzymy nowoczesne, atrakcyjne, komfortowe i przyjazne miasto – zaznaczyła Beata Klimek.

Wręczenie nagród odbyło się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. I co z tego wynika i co to mam daje jako mieszkańcom Pani Beata ma foto ze stochem i jakąś statuetkę i co ? Lepiej niech się weźmie za porządne rządzenie miastem żeby ludziom się dobrze żyło ale co tam fotka statuetka jakiś koncert miejski byle było złapać głosy żenada

  2. Statuetka kosztowała 6,5 tysiąca z miejskich podatków. Co daje nam mieszkancom, oprocz albumu pelnego zdjec naszej prezydent?

  3. Ta statuetka jest tyle warta co perła samorządu czy najlepszy tytuł- Eko gmina. Jeszcze takiego zbieracza śmiesznych tytułów nie było na stołku w magistracie. Co teraz? Brylant Świata? Diament Wszechświata? Charyzmatyczny Samorząd Kosmosu? A tak ważny projekt dla mieszkańców jak fotowoltaika przeszedł w Przygodzicach, Skalmierzycach, ale w naszej perle samorządu, teraz Polska, gminie EKO walnął go pani urząd. I żaden choćby najbardziej wyszukany tytuł tego nie przykryje, nasza ty perełko!

    • Największy sukces miasta mający ogromny wpływ na jakość życia mieszkańców. Na tym się koncentruje obecna prezydent. Oby tak dalej. Im więcej nagród, tym lepiej nam się żyje. Koszty wpisowego nieważne.

    • A nawet jeśli to co z tego? Koszty wpisowego niewielkie w stosunku do promocji jaką może dac taki tytuł. Przecież Teraz Polska znany jest w całej Polsce. Każdy produkt z tym godłem zyskuje i jest oceniany jako coś powyzej tego całego średniactwa. Jak lepiej wypromowac miasto niż w ten sposób? Byście tu tylko siedzieli w tym swoim bagienku i bali się nosa wyściubić poza. A potem się dziwią, ze nie ma inwestorów. A jaki inwestor usłyszy o tym miescie, jak będziemy się tylko podniecac partiami, radnymi i innymi pierdołami. Znakomity ruch promocyjna dla miasta. Byle tak dalej!

    • A tak konkretnie to co? Proszę podać coś, z czego Pan lub Pani korzysta na co dzień. Na razie nikt mi nie umiał udzielić odpowiedzi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick