Bartas Szymoniak ze specjalnym koncertem dla Grzegorza Kurczaby! Oglądaj już w niedzielę w Telewizji Proart!

1
Historię 17-letniego Grzegorza Kurczaby publikowaliśmy już na łamach naszego portalu. Nastolatek w wyniku wypadku w przydomowym warsztacie stracił rękę. Trwa zbiórka pieniędzy na protezę dla Grzegorza i powrót do sprawności. W pomoc postanowili włączyć się włodarze Gminy Raszków i lokalny artysta - Bartas Szymoniak. Specjalny, charytatywny koncert już 10 stycznia (niedziela) o godzinie 16.25.

Gdyby jeszcze rok temu ktoś powiedział Grzegorzowi i jego rodzinie, że ich życie obróci się o 180 stopni – nikt z nich by nie uwierzył. 28 października doszło do bardzo poważnego wypadku w przydomowym warsztacie. Grzegorz stracił prawą rękę. Gdy wyszedł ze szpitala rozpoczęła się walka rodziny, znajomych i wszystkich ludzi dobrej woli o pieniądze na protezę oraz obozy rehabilitacyjne dla Grzegorza.

Z inicjatywy włodarzy Gminy i Miasta Raszków, Telewizja Proart mogła wziąć udział w tworzeniu wyjątkowego koncertu charytatywnego. Swój występ dał pochodzący z regionu artysta Bartas Szymoniak, którego utwory takie, jak “Wojownik z miłości” pną się do góry na polskich listach przebojów. Koncert został nagrany w odrestaurowanym Pałacu Niemojowskich w Przybysławicach w Gminie Raszków.

W materiale wideo przedstawiamy fragment koncertu. Jego oficjalna premiera już w najbliższą niedzielę 10 stycznia o godzinie 16.25 na antenie Telewizji Proart. Najbliższe powtórki 11 stycznia (poniedziałek) o 21.20 oraz 12 stycznia (wtorek) o 16.40.

Podczas emisji koncertu będzie można zasilić zbiórkę pieniędzy na protezę dla 17-letniego Grzegorza. Pomoc finansową można także przesłać za pośrednictwem strony siepomaga.pl. Link do zbiórki znajdziecie TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick