Baran wybrał Stal Rzeszów. Ostrovia będzie szukać dalej?

5
Działacze Stali Rzeszów, którzy zaledwie zremisowali ostatni mecz w Poznaniu, zdecydowali jeszcze bardziej wzmocnić swój zespół, wypożyczając z Orła Łódź Karola Barana. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Baran łączony był także z MDM Komputery TŻ Ostrovia. Na Podkarpaciu słyszymy, że to wzmocnienie przed najbliższym spotkaniem z Unią Kolejarzem Rawicz.

W Ostrowie bardzo głośno zrobiło się w ostatnich dniach na temat pozyskania Karola Barana. Największy sprzeciw w całej sprawie wyrażali kibice, którzy mieli w pamięci niestosowne zachowanie żużlowca pod adresem ostrowskiego klubu i fanów czarnego sportu w Ostrowie.

Radosław Strzelczyk, prezes TŻ Ostrovia nie krył jednak, że klub jest zainteresowany pozyskaniem tego żużlowca, który sam zgłosił się do ostrowskiego klubu. – Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach, musimy poczekać, ponieważ z tego co wiem, to jeszcze Wybrzeże Gdańsk jest zainteresowany jego pozyskaniem – mówił nam Strzelczyk.

Jak się okazuje, Baran rozmawiał także ze Stalą Rzeszów, z którą już wcześniej był przez kilka sezonów związany. W tej sytuacji i Wybrzeże i Ostrovia zostały na lodzie. Działacze Ostrovii z pewnością będą dalej szukać klasowego seniora, który wzmocni drużyne w walce o awans do play off.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Tak tak . Bardzo potrzeba ponieważ polscy seniorzy są już pewni miejsca . Nie ma znaczenia czy jedzie Patryk czy Z bychu oni mają podobny poziom . A zagraniczni nie są gwarantem 13 pkt. Na mecz. Polski senior musi robić 10 pkt. A co widać po meczu w Rzeszowie , nasi seniorzy NIKOGO nie wyprzedzili. Nasi juniorzy zrobili więcej pkt. I nie można się tłumaczyć żeby ich dosprzetowic bo sprzęt mają zajeb… ale coś siedzi już w głowie . Jest Szombierski , Drożdż . !!!!

  2. Ostrovia rozmawiajcie cały czas z Miśkowiakiem może się uda go skusić do Ostrówa. Misiek 10 punktów zawsze zrobi, a Ostrów to jego dom. Pozdro

  3. Miskowiaka na 99% tu go nie bedzie Szombierski nie ma sprzetu zostaje ten drozdz z wrocka jego brac trzeba bylo wziasc w listopadzie Nowaka Borowicza a nie te miernoty

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick