DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Autobusem po inwestycjach. Weź udział w tradycyjnym objeździe pierwszomajowym

Remontowana Szkoła Podstawowa nr 1, centrum treningowo-szkoleniowe „Za Parowozownią”, przedszkole przy ul. Dobrej oraz suszarnia odpadów w Rąbczynie. Te punkty znalazły się na trasie tegorocznego objazdu inwestycji w Ostrowie Wielkopolskim. Wydarzenie zaplanowano na poniedziałek, 1 maja.

W poniedziałek, 1 maja, ostrowianie będą mieli okazję zobaczyć ostrowskie inwestycje zrealizowane w ostatnich miesiącach oraz te w trakcie prac. Do wszystkich punktach „wycieczki” mieszkańców dowiozą kierowcy autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji.

Autobusy wyruszą punktualnie o 10.00 spod Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim przy Alei Powstańców Wielkopolskich 18. Przejazd zaplanowano na ok. 3 godz.

„Główne przystanki na trasie przejazdu to Szkoła Podstawowa nr 1, gdzie trwa wielka modernizacja i termomodernizacja obiektu, a także centrum treningowo-szkoleniowe „Za Parowozownią”, gdzie powstają dwa boiska z zapleczem dla młodych sportowców. Dodatkowe punkty na mapie przejazdu to przedszkole przy ulicy Dobrej, z którego najmłodsi ostrowianie korzystają od jesieni ubiegłego roku. To także przystanek w Rąbczynie, gdzie stoi suszarnia odpadów ściekowych – czyli inwestycja w ekologię i ekonomię.” – informują organizatorzy.

W objeździe inwestycji może wziąć udział każdy mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz