Auto z przebitą oponą, a w środku dwóch pijanych. Nie chcieli się przyznać, który kierował

0
zdjęcie poglądowe / fot. Pixabay
Naoczny świadek zauważył jadący z przebitą oponą samochód, a w środku dwóch mężczyzn. Osoba ta powiadomiła policję. Po dojeździe na miejsce (do Torzeńca - powiat ostrzeszowski) okazało się, że obaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu i żaden z nich nie chciał się przyznać do prowadzenia pojazdu. Funkcjonariusze zastali ich już poza samochodem. Bieg sprawie nadały wydarzenia w komendzie. Szczegóły na wlkp24.info.

Dwóch mężczyzn podróżowało samochodem z przebitą oponą, co zwróciło uwagę. O sprawie powiadomiono policję. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. 13.00. W środku dnia funkcjonariusze zostali powiadomieni o pojeździe, który porusza się ulicami Torzeńca (powiat ostrzeszowski), mimo że jedna z opon w aucie była przebita.

Padło podejrzenie, że osoby w środku mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. – Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujawnili opisany przez zgłaszającą pojazd oraz dwóch mężczyzn, 52- i 63-latka, mieszkańców gminy Doruchów, którzy znajdowali się poza autem. Z uwagi na fakt, że znajdowali się oni pod znacznym działaniem alkoholu i nie chcieli wskazać, który z nich kierował pojazdem, zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Obu panów osadzono w policyjnym areszcie. Od zatrzymanych została również pobrana krew do badań. W trakcie czynności przeprowadzonych w komendzie, 52-latek przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Sprawa trafi do sądu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick