DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Auto z przebitą oponą, a w środku dwóch pijanych. Nie chcieli się przyznać, który kierował

Dwóch mężczyzn podróżowało samochodem z przebitą oponą, co zwróciło uwagę. O sprawie powiadomiono policję. Do zdarzenia doszło we wtorek ok. 13.00. W środku dnia funkcjonariusze zostali powiadomieni o pojeździe, który porusza się ulicami Torzeńca (powiat ostrzeszowski), mimo że jedna z opon w aucie była przebita.

Padło podejrzenie, że osoby w środku mogą znajdować się pod wpływem alkoholu. – Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujawnili opisany przez zgłaszającą pojazd oraz dwóch mężczyzn, 52- i 63-latka, mieszkańców gminy Doruchów, którzy znajdowali się poza autem. Z uwagi na fakt, że znajdowali się oni pod znacznym działaniem alkoholu i nie chcieli wskazać, który z nich kierował pojazdem, zostali zatrzymani do dyspozycji prokuratora – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Obu panów osadzono w policyjnym areszcie. Od zatrzymanych została również pobrana krew do badań. W trakcie czynności przeprowadzonych w komendzie, 52-latek przyznał się do kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Sprawa trafi do sądu.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz