Auto w rowie, kierowcy brak. Za kierownicą był wójt Żelazkowa?

27
Do zdarzenia drogowego doszło w miejscowości Podzborów w powiecie kaliskim. Osobowy Mercedes wylądował na boku w rowie. Gdy służby dojechały na miejsce przy pojeździe nikogo nie było. Trwa ustalanie właściciela pojazdu. Kaliskie media informują, że to pojazd, którym od lat jeździł wójt Gminy Żelazków.

Policja i straż pożarna zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w Podzborowie w powiecie kaliskim (Gmina Ceków-Kolonia). Po dotarciu służb na miejsce okazało się, że przy pojeździe nikogo nie ma. – Auto jest przewrócone na boku w rowie. Nie było kierowcy, ani pasażera. Ustalamy właściciela pojazdu oraz świadków zdarzenia – mówi mł. asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ: Za dwa tygodnie szpital w Wolicy wróci do normalności?

Kaliskie media informują, że przewróconym pojazdem od lat miał jeździć wójt Gminy Żelazków. Nie ma jednak pewności, czy to on kierował pojazdem lub wraz z kierowcą brał udział w zdarzeniu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

 1. 17
  2

  Jaka tragedia musi się wydarzyć żeby w końcu wzięli się za tego człowieka ? Tam gdzie obecnie mieszka , mieszkają rodziny z dziećmi i to małymi dziećmi, co gdyby kogoś zabił ? Dlaczego nikt nie zainteresuje się tym dlaczego od zimy wójt ani dnia nie był trzeźwy i nie był całego dnia w pracy , wszystko jest ukrywane i tajone, ważne ze gril się pali i muzyka gra przez całe dnie do nocy ! Ludzie widza wszystko i nawet więcej, ale wójt Zelazkowa to chyba VIP nad vipy, jakie musi mieć plecy ze jest nadal bezkarny…:

 2. 11
  1

  Jeżeli okaże się, że to on…
  To czy w tym chorym kraju istnieją jakieś przepisy, które posłały by gościa za kraty tak żeby już nawet wstawiennictwo janiaka nic nie pomogło

 3. 14
  1

  Halo halo Wystarczy stanąć pod dino i czekać na wójta i posłuchać jakich epitetów na temat mieszkańców używa, malo tego jak potrafi wyzywać pracownice a one siedzą cicho. Wybrać się do parku w ciągu dnia i zobaczyć w jakim stanie wójt się prezentuje.Ludzie maja jakiś strach w sobie a jak dojdzie do tragedii to będzie za późno. Może są jakieś media które są naprawdę bezstronne i zainteresują się tym tematem ?

 4. 7
  1

  Halo
  Wystarczy stanąć pod dino i czekać na wójta i posłuchać jakich epitetów na temat mieszkańców używa, malo tego jak potrafi wyzywać pracownice a one siedzą cicho. Wybrać się do parku w ciągu dnia i zobaczyć w jakim stanie wójt się prezentuje… Ludzie maja jakiś strach w sobie a jak dojdzie do tragedii to będzie za późno. Może są jakieś media które są naprawdę bezstronne i zainteresują się tym tematem ?

 5. 8
  1

  Jak dojdzie do tragedii będzie za późno. Po sąsiedzku mieszkają rodziny z dziećmi .moze jakieś bezstronne media w końcu zajmą się tym tematem !?

  • Może jak kogoś zabije to dopiero się za niego wezmą, chociaż znając życie znowu mu ujdzie na sucho.

 6. No i co to wszystko da, nie od dzisiaj wszystkie jego wystepki są zamiatane pod dywan, zwykły śmiertelnik nic nie zrobi bo podpadnie wójtowi a pozostali go klepią i polewają żeby coś tam z gminy załatwić i tak życie sobie płynie. Każdy inny człowiek to miałby już dożywocie prawie . Jaki Wójt taka gmina tacy mieszkańcy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick