DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Auto w Ołoboku. Kierowca nietrzeźwy [AKTUALIZACJA]

Dwie osoby zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia, do którego doszło w piątkowy poranek. Na łuku drogi przy ulicy Limanowskiego samochód osobowy wpadł do Ołoboku. Na miejscu działania prowadzą ostrowscy strażacy i policja.

Fot. Czytelnik

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do dyżurnego stanowiska kierowania Państwowej Staży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim 0 7.38. Wynikało z niej, że samochód osobowy wpadł do Ołoboku i są dwie osoby poszkodowane. – Po dojeździe naszych zastępów na miejsce okazało się, że auto częściowo wpadło do wody, a osoby poszkodowane przebywały poza samochodem. Zostały one przekazane załodze pogotowia, która przybyła na miejsce – informuje dyżurny.

Do zdarzenia doszło na łuku drogi przy ulicy Limanowskiego naprzeciwko restauracji.

AKTUAIZACJA 09.23

Kierujący pojazdem marki Volkswagen Tiguan jadąc od ulicy Grunwaldzkiej w stronę zalewu Piaski-Szczygliczka na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do rzeki. – Prowadzący pojazd, 22-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że ma on ok. 0,7 promila alkoholu w organizmie – poinformowała portal wlkp24.info podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Pojazdem podróżowała też 21-letnia pasażerka. Zarówno ona, jak i kierujący volkswagenem zostali zabrani do szpitala na badania. Mężczyzna, za swój czyn odpowie przed sądem.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz