Auta odmawiają posłuszeństwa? Z pomocą przychodzi Straż Miejska

1
Fot. Fanpage Beaty Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego
Mrozy, które nawiedziły cały kraj wiążą się z pięknymi, zimowymi widokami, ale też z wieloma problemami. Posłuszeństwa mogą odmówić samochody i tak też się stało w kilkunastu przypadkach na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Z pomocą ruszyli strażnicy miejscy, którzy są wyposażeni w kable rozruchowe.

Kilkunastu kierowców w Ostrowie Wielkopolskim miało dziś spory problem z odpaleniem swojego samochodu. Posłuszeństwa odmawiał akumulator. Z pomocą przychodzili strażnicy miejscy, którzy pomagali ostrowianom uruchomić ich samochody. „Ostrowscy strażnicy mają pojazdy wyposażone w kable rozruchowe i pomogą Wam odpalić auto. Starają się szybko reagować na każde takie zgłoszenie, pamiętajmy jednak, że w pierwszej kolejności podejmowane są sprawy i interwencje dotyczące zagrożenia życia, zdrowia i porządku publicznego” – informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Każdy kierowca, który ma problem z uruchomieniem swojego samochodu może zadzwonić do strażników i poprosić ich o pomoc. Straż Miejska pełni swoje dyżury od godziny 8.00 do 23.00, a dodzwonić się do nich można po numerami telefonów: 986 lub 62 738 89 40.

Synoptycy wskazują, że to koniec mrozu. Nadchodzące dni przyniosą spore ocieplenie. Już we wtorek słupki rtęci wskażą 0 stopni Celsjusza lub nawet temperaturę na plusie. Prognozowane są także opady deszczu oraz śniegu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick