Areszt dla nożownika. 35-latek z zarzutem usiłowania zabójstwa

0
Fot. pixabay.com
Decyzją Sądu Rejonowego w Ostrzeszowie 35-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna zadał swojej partnerce, 37-letniej mieszkance Ostrzeszowa, kilka ciosów nożem. Odpowie za usiłowanie zabójstwa oraz spowodowanie uszkodzeń ciała na okres powyżej dni siedmiu.

Na początku grudnia około godziny 22:20 dyżurny ostrzeszowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie dotyczące awantury domowej na ul. Zamkowej w Ostrzeszowie. Zgłaszającą była kobieta, która poinformowała, że jej partner grozi jej nożem. – Policjanci po przyjeździe na miejsce ustalili, że 35-letni mieszkaniec Ostrzeszowa znajdując się w stanie nietrzeźwości, podczas libacji alkoholowej zadał uderzenie nożem swojej konkubinie. 37-letnia mieszkanka Ostrzeszowa z raną ciętą trafiła do miejscowego szpitala – informuje st. asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

Sprawcę zdarzenia oraz uczestnika libacji, 35-letniego mieszkańca Turka, który również znajdował się w stanie nietrzeźwości, zatrzymano do dyspozycji prokuratora. Policjanci zabezpieczyli też narzędzie służące do popełnienia przestępstwa.

Decyzją sądu, wobec 35-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu. Mężczyźnie przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa oraz spowodowania uszkodzeń ciała na okres powyżej dni siedmiu.

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick