DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Arena Ostrów z Nagrodą im. Karla Friedricha Schinkla! Sprawdź, kto jeszcze wygrał

Nagrodę Starosty Ostrowskiego im. Karla Friedricha Schinkla” otrzymała hala widowiskowo-sportowa Arena Ostrów. Projekt zdobył 63 punkty. Czterokrotnie dostał najwyższą ich liczbę, a dwa razy zajął drugie miejsce w głosowaniu. Jak podkreślili głosujący, siła tej budowli tkwi w prostocie formy, czytelności funkcji, kulturze w prowadzeniu linii, a także w rywalizacji spokoju z agresją w kolorystyce. Zwycięskim zespołem projektantów byli Mariusz Szczuraszek, Weronika Nawrot i Maciej Borecki.

CZYTAJ TEŻ: Adam Stangret został Ostrowianinem Roku 2021!

Nagrodę Specjalną Starosty Ostrowskiego otrzymał „Budynek jednorodzinny z garażem w Ostrowie” autorstwa architektów Mariusza Jakubczyka i Joanny Tomali. Ten projekt otrzymał 62 punkty.

Nagrodę Ambasador Ostrowskiej Architektury 2022 r. otrzymał projekt „Kraina bez barier – kompleks geotermalny w Poddębicach”, który dostał 15 punktów. Głosujący ocenili, że to realizacja ciekawego i multifunkcyjnego budynku o nowoczesnej bryle i formie architektonicznej. Zespół projektantów stworzyli: Piotr Dominiczak i Mariusz Szczuraszek.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • KNP
    Klient nasz Pan

    sobota, 23 kwietnia, 2022

    Szkoda, że nie dają nagród dla projektów patodeweleperowych. Kilka by się uzbierało w naszym rejonie.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz