Arena Ostrów szuka sponsora tytularnego. Ogłoszono konkurs!

6
Zarząd hali widowiskowo-sportowej Arena Ostrów ogłosił konkurs, w którym chcą wyłonić wieloletniego sponsora tytularnego dla tego obiektu. Sponsor będzie miał także prawa do pierwszej nazwy Areny Ostrów. Szczegóły publikujemy na portalu wlkp24.info.

Informacja o ogłoszeniu konkursu na sponsora tytularnego Areny Ostrów pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej hali widowiskowo-sportowej. – Celem przyświecającym naszej Spółce jest stworzenie nowej marki na granicy biznesu i rozrywki, która stanowić będzie nowoczesną platformę do komunikacji pomiędzy sponsorem, a jego klientami i odbiorcami przez 365 dni w roku – informuje prezes Zbigniew Trzoska.

Szef zarządu przekazał także, że sponsorowi „umożliwi to długotrwałe zakorzenienie marki firmy w świadomości potencjalnych klientów Sponsora, a dzięki imprezom odbywającym się w hali możliwe będzie przeniesienie pozytywnych emocji z organizowanych wydarzeń na firmę oraz oferowane przez nią produkty”.

Sponsor będzie miał także wpływ na pozyskiwanie nowych imprez oraz na funkcjonalność obiektu dla nowych klientów.

Wszystkie szczegóły dotyczące regulaminu konkursu znajdziecie TUTAJ.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Już wam się wszystkim w głowach popie…….ło ( tak to trzeba określić ) Siedzą w stołki pi……ą i myślą co by tu jeszcze , co by tu jeszcze panie ……. Viposkie pomieszczenia , sponsor tytularny , ….. zróbcie przedszkole i będziecie mieć zajęcie . Była kiedyś piosenka STUDIO 202 ….. ” róbcie tak dalej ostro główkujcie , zróbcie komisje przy każdym wójcie i pouczajcie prze telewizje , czym się od krowy różni ……wyżeł ” ….” gdy chłop wróciwszy uświadomiony , pokocha wreszcie ten UKŁAD …….scalony „

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick