Ania, Patrycja i Wiktoria – podwójnie zmotywowane

0
Fit Motywator trwa. Ania, Patrycja i Wiktoria codziennie ćwiczą, jedzą zdrowe posiłki i regularnie odwiedzają gabinet kosmetologiczny. Udział w programie to dla nich przygoda i szansa na życiowe zmiany, ale też spore wyzwanie, bo dodatkowe zajęcia muszą wpisać w codzienne obowiązki, których każda z nich ma niemało. Jak to godzą? I jak rodzina trzech uczestniczek Fit Motywatora reaguje na ich nowe ja?

Wiktoria to 24-latka, która pracuje w sklepie i wychowuje 6-letniego syna. W codziennych obowiązkach pomaga jej mama, bo partner wraca do domu tylko na weekendy. Mimo natłoku zajęć wciąż jest bardzo zmotywowana do pracy nad sobą. Jej największą i najwierniejszą fanką jest jej mama.

Za Patrycję kciuki ściskają z kolei jej koleżanki z pracy: Elżbieta i Sylwia. Codziennie obserwują, jak Patrycja walczy z pokusami i jak zawzięcie stosuje się do wszystkich zaleceń ekspertów. Nawet dzieci ze żłobka widzą, że ich pani ma coraz więcej energii.

Ania od jakiegoś czasu nie pracuje zawodowo, ale i tak ma co robić. Jej dom to mąż, trzy córki i dziewięćdziesięcioletni wujek, któremu zaoferowała opiekę. W domu Ania ma własnych fit-motywatorów, męża wuefistę i córki, które już teraz cieszą się, że mama jest bardziej uśmiechnięta.

Zobacz, co o udziale w programie Fit Motywator mówią najbliżsi i przyjaciele trzech uczestniczek programu.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick