DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Anegdoty, żarty i błyskotliwe riposty. "Tak jakoś poszło, że wpadłem do czołgu"

Trzeci dzień 11. Festiwalu Filmowego Grand Prix Komeda był niezwykłym czasem dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego zafascynowanych polskiej kinematografii. W Ostrowskim Centrum Kultury mogli spotkać się z Januszem Gajosem – wybitnym aktorem, który wcielił się w dziesiątki ról, wystąpił w setkach sztuk teatralnych, wielu filmach, a ostatnio zaczął przygodę z reżyserią.

Informacja właśnie o zaproszeniu go w charakterze jednego z gości specjalnych tegorocznego festiwalu natychmiast spotkała się z aprobatą mieszkańców żywo zainteresowanych jego pracą.

Podczas głębokiej i wielowymiarowej rozmowy przeprowadzonej z aktorem przez Łukasza Maciejewskiego, dyrektora artystycznego Grand Prix Komeda, wybrzmiało wiele tematów. Tych stricte związanych z twórczością Janusza Gajosa, ale nie brakowało również bardziej intymnych pytań sięgających do głębi oraz źródeł fascynacji sztuką, teatrem i kinem.

Liczne anegdoty, umiejętność skracania dystansu, niezwykły dar nawiązywania kontaktu ze słuchaczami sprawiły, że było to niezapomniane przeżycie dla wszystkich uczestników spotkania.

Spotkanie z Januszem Gajosem odbyło się w ramach jednego z pokazów specjalnych zorganizowanych w OCK-u. Filmy w sekcji pozakonkursowej są związane z gośćmi ostrowskiego wydarzenia. Przed spotkaniem z aktorem odbyła się projekcja filmu „Wygrany” w reż. Wiesława Saniewskiego.

SPRAWDŹ PROGRAM 11. FESTIWALU FILMOWEGO GRAND PRIX KOMEDA


Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info są patronami medialnymi tegorocznej edycji festiwalu Grand Prix Komeda.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • A
  Anna

  czwartek, 2 czerwca, 2022

  I na spotkanie z takimi ludźmi warto pójść, a nie na wiec z Matim, Anżejem czy innym…

  Odpowiedz
 • S
  Stachu

  sobota, 4 czerwca, 2022

  Super gość … PiS uary go nie lubią bo za inteligentny …. kasia cipochwek i inne badziewia im bardziej odpowiadają … ten sam „poziom” 'Intelektualny”

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz