Altanę zniszczył… senior? Sprawca poszukiwany, czeka nagroda [NAGRANIE MONITORINGU]

1
Zniszczył altanę przy placu zabaw, próbował ukryć się przed kamerą, teraz szuka go policja, a burmistrz wyznaczył nagrodę pieniężną za pomoc w ujęciu wandala. Do zniszczenia mienia publicznego doszło kilka dni temu w Nowych Skalmierzycach, a nietypowe w całej sprawie jest to, że aktu wandalizmu dokonał...senior. Policja właśnie opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widoczna jest sylwetka sprawcy. Funkcjonariusze proszą o pilny kontakt każdego, kto może posiadać jakiekolwiek informacja. Nagranie publikujemy na portalu wlkp24.info.

Altana w Ogródku Jordanowskim w Nowych Skalmierzycach zniszczona przed wandala. Policja właśnie opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać jak mężczyzna, prawdopodobnie senior, maluje po ławkach w altanie czarną, oleistą farbą. Incydent, do którego doszło pod osłoną nocy, zarejestrowały kamery. Nagranie publikujemy w załączonym materiale wideo.

Burmistrz Nowych Skalmierzyc oburzony sytuacją wyznaczył nagrodę w wysokości 1000 złotych za pomoc w ujęciu sprawcy. Kilku młodych mieszkańców miejscowości twierdzi, że widywało mężczyznę w tym miejscu lub w okolicy i prawdopodobnie nie był on zadowolony z faktu, że młodzież przesiaduje w altanie.

Policja prosi o kontakt każdą osobę, która może pomóc w zatrzymaniu wandala. Sprawę nadzoruje Komisariat Policji w Nowych Skalmierzycach, a numery kontaktowe to 47 77 54 330, 47 77 54 331 lub 47 77 54 211.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE GŁÓWNEJ WLKP24.INFO

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick