Alicja Kowańdy brązową medalistką Mistrzostw Europy Juniorów!

1
Brązowy medal Mistrzostw Europy Juniorów w taekwondo wywalczyła Alicja Kowańdy. Reprezentantka Białych Tygrysów Jarocin jechała na zawody w Hiszpanii bez ambicji medalowych, z szansą na zajęcie miejsc 5-8. Zaskoczyła nie tylko siebie, ale także wszystkich, którzy jej kibicowali.

To wielki sukces zawodniczki reprezentującej MUKS Białe Tygrysy Jarocin. Alicja Kowańdy jechała na Mistrzostwa Europy Juniorów z nadziejami na zajęcie wysokiego miejsca. Taką przyszłość kreśliła też przed nią trenerka Józefina Nowaczyk-Wróbel, która kalkulowała, że jej podopieczna uplasuje się w przedziale miejsc 5-8. Okazało się, że Alicja spisała się dużo lepiej, docierając do rundy pozwalającej walczyć o brązowy medal. Jak się okazało, to starcie było dla niej łatwiejsze od pierwszego. Walka otwierająca jej udział w mistrzostwach Europy juniorów należała do bardzo wyrównanych, stąd początkowe kłopoty z pokonaniem rywalki.

To nie pierwszy tak duży sukces w wykonaniu taekwondzistów Białych Tygrysów Jarocin. Odpowiedź na pytanie, kto jeszcze w przeszłości tak świetnie się spisywał, w materiale wideo.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick