Aleksandra Mróz w finale Miss Polonia. Raszkowianka wśród najpiękniejszych w kraju

3
Fot. raszkow.pl
Aleksandra Mróz to 21-latka pochodząca z Raszkowa. Dziewczyna studiująca Wychowanie Fizyczne znalazła się w grupie 20. finalistek konkursu Miss Polonia. Wielka finałowa gala początkowo miała odbyć się w grudniu 2020 roku, ale ostatecznie została przeniesiona na luty. Już niedługo będzie można na Olę oddawać głosy. Trzymamy kciuki!

Ola Mróz to przesympatyczna, młoda dziewczyna, która pochodzi z niewielkiego Raszkowa pod Ostrowem Wielkopolskim. Decyzję o udziale w konkursie Miss Polonia podjęła spontanicznie, a do walki z innymi kobietami w kraju stanęła, by zyskać pewność siebie i przeżyć przygodę.

SYLWETKĘ OLI MOŻECIE POZNAĆ TUTAJ

Ola ma też otwarte serce na ludzką krzywdę. Wzięła udział w charytatywnym koncercie na rzecz Grzegorza Kurczaby, 17-latka z miejscowości Moszczanka, która sąsiaduje z jej Raszkowem. Koncert możecie obejrzeć na stronie Telewizji Proart >> TUTAJ<<

Finalistka Miss Polonia pokazała się także ostatnio w filmie promującym Gminę i Miasto Raszków. Widzów oprowadza po najciekawszych i najpiękniejszych miejscach w jej rodzinnych stronach. Film można także zobaczyć na antenie Telewizji Proart.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick