Alarmy bombowe w kolejnych szkołach. Dzisiaj trzeci dzień matur

8
Do siedmiu ostrowskich szkół w środę rano dotarły kolejne maile z informacjami, że na terenie placówek znajdują się ładunki wybuchowe. Biorąc pod uwagę, że od wtorkowego wieczora do godz. 9.00 w środę policjanci na terenie całej Wielkopolski prowadzili patrole przed placówkami, w których odbywają się matury, prawdopodobieństwo zlokalizowania bomb jest mało prawdopodobne. Policja jednak nie może zbagatelizować takich sygnałów.
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. I tak będzie do końca matur. Broniarz ze swoimi sługusami dał okazję do destabilizacji Polski przez obce służby. Przecież jeżeli do tej pory nie można odzyskać wraku Tupolewa, to kto złapie i osądzi terrorystów wysyłających maile np. z terenu Rosji?

  • Ale debile strajkujący „nauczyciele” twierdzą, że to prowokacja rządu PiS, który chciałby nie dopuścić do pisemnych egzaminów maturalnych za które jest odpowiedzialny. Durnota i głupota tego środowiska sięga dna. Czekam na dalsze pomysły Broniarza i kretynów uważających się za pedagogów podczas egzaminów ustnych.

  • Idiotą jest autor komentarza o Broniarzu… Należy zawsze pomyśleć, komu jest na rękę takie zamieszanie? Odpowiedź jest prosta- rządzącym. Jeśli się mylę to czekam 2 dni na złapanie autorów e-maili. Termin po 26 maja mnie nie interesuje.

 2. Nauczyciele z Broniarzem to jedna banda. Skandal tak młodzież stresować przed ważnymi egzaminami. Nic wam się nie należy za takie skandaliczne zachowanie. Jesteście tacy sami ja ci z PO, Nowoczesnej i innych z totalnej opozycji. Chcieliście sparaliżować matury najpierw że młodzieży nie klasyfikujecie a teraz alarmami bombowymi. Wstyd!!! Dobrze że państwo nie jest tylko teoretyczne jak było za PO i poradziło sobie z waszymi berazczelnymi poczynaniami.

 3. Do Rodzica(?)
  Drogi rodzicu, nie Jesteś anonimowy w sieci, to może spotkamy się w sądzie skoro uważasz mnie za debila. Zawsze mnie zastanawia jak taki światły rodzic może oddawać pod opiekę lenia,durnoty i głupca swoje dziecko, czyli osobę, która dla rodzica jest najważniejsza.

  • Ja cię nie uważam za debila, bo ty dla mnie po prostu nim jesteś. Składaj pozew już teraz.

 4. Na pewno sygnały o zagrożeniach są autorstwa opozycji rządowej, która wszystko zrobi by doprowadzić do destabilizacji wychodzącego na prostą kraju po latach jej nieudolnych rządów. Nie należy się tym przejmować tylko nadal „robić swoje”, a prawda i tak zwycięży — dewiza Jana Dziedziczaka.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick