Adrian Szymkowiak wśród najlepszych uczestników Szansy na sukces!

0
screen z programu Szansa na sukces w TVP 2
Adrian Szymkowiak z Ostrowa Wielkopolskiego wystąpił w programie Szansa na sukces Opole 2019 emitowanym w TVP 2. Jego występ został oceniony jako jeden z najlepszych i otrzymał wyróżnienie. To duży sukces tym bardziej, że muzyczna konkurencja wysoko zawiesiła poprzeczkę.

Adrian Szymkowiak wystąpił jako trzecia osoba w odcinku i jako pierwszy przedstawiciel płci męskiej. Wylosował piosenkę pt. „Swoje szczęście znam”. Zanim jednak przeszedł do śpiewania, prowadzący Artur Orzech poprosił, aby młody artysta przybliżył swoją sylwetkę. Telewidzowie mogli dowiedzieć się, że muzyka od lat jest wielką pasją mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który od dawna angażuje się także w akcje charytatywne. – Jeśli chodzi o muzykę, to wszystko zawdzięczam swojemu tacie. Kiedy byłem mały, zabierał mnie na karaoke po wszystkich możliwych pubach w Ostrowie. Później dołączyła do nas mama, która pilnowała i mnie i jego, a także sama zaczęła śpiewać – powiedział.

ZOBACZ TEŻ: Benedykt Kunicki w Alei Gwiazd Bluesa! [ZDJĘCIA]

Występ zdecydowanie przypadł do gustu jurorom, którymi byli członkowie zespołu Feel. Wokalista grupy Piotr Kupicha podśpiewywał piosenkę, wykonywaną przez Adriana, a na końcu jury zdecydowało o przyznaniu mu jednego z dwóch wyróżnień.

Odcinek z udziałem Adriana Szymkowiaka możecie obejrzeć pod tym linkiem – https://vod.tvp.pl/video/szansa-na-sukces-opole-2019,05052019-1515,42206333

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick