DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Adrian Szymkowiak wśród najlepszych uczestników Szansy na sukces!

Adrian Szymkowiak wystąpił jako trzecia osoba w odcinku i jako pierwszy przedstawiciel płci męskiej. Wylosował piosenkę pt. „Swoje szczęście znam”. Zanim jednak przeszedł do śpiewania, prowadzący Artur Orzech poprosił, aby młody artysta przybliżył swoją sylwetkę. Telewidzowie mogli dowiedzieć się, że muzyka od lat jest wielką pasją mieszkańca Ostrowa Wielkopolskiego, który od dawna angażuje się także w akcje charytatywne. – Jeśli chodzi o muzykę, to wszystko zawdzięczam swojemu tacie. Kiedy byłem mały, zabierał mnie na karaoke po wszystkich możliwych pubach w Ostrowie. Później dołączyła do nas mama, która pilnowała i mnie i jego, a także sama zaczęła śpiewać – powiedział.

ZOBACZ TEŻ: Benedykt Kunicki w Alei Gwiazd Bluesa! [ZDJĘCIA]

Występ zdecydowanie przypadł do gustu jurorom, którymi byli członkowie zespołu Feel. Wokalista grupy Piotr Kupicha podśpiewywał piosenkę, wykonywaną przez Adriana, a na końcu jury zdecydowało o przyznaniu mu jednego z dwóch wyróżnień.

Odcinek z udziałem Adriana Szymkowiaka możecie obejrzeć pod tym linkiem – https://vod.tvp.pl/video/szansa-na-sukces-opole-2019,05052019-1515,42206333

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz